Christmas Jazz Songs - Sinatra

билет на %s
id#39848

Концерты 

Christmas Jazz Songs - Sinatra
Дата и время

20 декабря 19:00

Начало через
Цена

240 - 590 грн.

Узнайте о снижении цены

Christmas Jazz Songs - Sinatra
Страна
Украина
Жанр
Джаз,Концерт

Marco Concert продовжує серію новорічних концертів «Christmas Jazz Songs». 20 грудня в Будинку Архітектора Національний Академічний духовий оркестр України виконає хіти неповторного Френка Сінатри.

Френсіс Альберт Сінатра - американський співак, актор, кінорежисер, продюсер і шоумен. Одинадцять разів ставав лауреатом премії «Греммі». Славився романтичним стилем виконання пісень і «оксамитовим» тембром голосу. Сінатра по праву вважається еталоном музичного стилю і смаку, пісні в його виконанні увійшли в класику естради і стилю свінг і стали яскравими зразками естрадно-джазової манери співу «крунінг». Не одне покоління виховане на його гіпнотичному голосі.

Національний Академічний духовий оркестр - один з провідних музичних колективів країни, створений як Державний духовий оркестр в 1979 році за ініціативою Спілки композиторів України, і в даний час є першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу. В активному концертному репертуарі оркестру представлені всі музичні жанри - від класики до джазу. Жанрова різноманітність концертних програм - характерна риса колективу, яка підкреслює його художню унікальність.

За час свого існування оркестр був і залишається постійним учасником багатьох видатних подій культурного життя України: престижних музичних фестивалів, мистецьких свят та урочистостей. Неодноразово з успіхом представляв національний музичне мистецтво за кордоном - брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і в Німеччині.

Склад оркестру:
• Диригент - Олексій Вікулов 
• Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон альт, саксофон сопрано), Станіслав Сластьон (саксофон тенор), Марія Зубкова (саксофон альт), Роман Козіонов (саксофон баритон), Богдан Сичевський (саксофон тенор) 
• Труби: Володимир Спасиченко , Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Микита Гірдюк, Дмитро Мальме 
• Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников 
• Ритм-група: Костянтин Маркочань (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара ), Руслан Ядвіжін (бас гітара) 
• Соліст: Віталій Костенко

Новорічний вечір під музику Френка Сінатри пройде 20 грудня в Будинку Архітектора, за адресою вул. Бориса Грінченка, 7.

Киев
Киевский дом архитектора
20 декабря
Киевский дом архитектора