Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія»

билет на %s
id#29056

Концерты 

Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія»
Место

Freedom

Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія»
Страна
Украина

Дмитро Комаров привезе до Києва «Екстремальну Бразилію»!
 
Відомий український мандрівник, ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров поділиться ексклюзивними подробицями нових пригод команди в Бразилії, які ще не бачили глядачі.
 
Готові? Зустрінемось 15 червня, о 13:00 в Freedom Hall, Київ.
 
Телеведучий розповість про унікальну експедицію до племені яномамі, одного з найбільш ізольованих народів світу. Команда «Світу навиворіт» стала першими журналістами, які змогли зняти життя та стародавні ритуали жителів цього племені.
 
Дмитро поділиться, як йому вдалося потрапити в саме серце головного карнавалу країни в Ріо-де-Жанейро і стати його учасником, вийти на самбадром в числі танцюристів кращих бразильських шкіл і зняти унікальні кадри.
 
Дмитро Комаров під час зйомок побував в одному з найзагадковіших місць світу, пустелі Ленсойс-Мараньєнсіс, рівною за красу якої годі й шукати, випробував на собі особливості полювання на гігантських крабів в мангрових лісах і спробував шокуючі делікатеси місцевого населення.
 
Ці та безліч інших зчахоплюючих історій Дмитро Комаров розповість на майстер-класі 15 червня, 13:00, Freedom Hall, Київ.

 

Freedom