Билеты Business Stand Up: про бізнес та перемогу

Business Stand Up: про бізнес та перемогу || 21 march 2023 || Pepper`s club

21 march 18:00
Kyiv · Pepper`s club
800 uah
Genre : Stand Up·Business

Business Stand Up: про бізнес та перемогу 

Війна стала неабияким викликом для всіх нас. У перші місяці чимало компаній поставили діяльність на паузу, проте зараз майже всі відновили роботу і тримають економічний фронт. Що допомагає підприємцям впоратись з напруженням та стресом на тлі новин? Є багато відповідей на це питання, і гумор — одна з них.
Гумор — це те, що нас усіх об’єднало.
Спочатку усі дружно писали на своїх сайтах та продуктах куди має піти російський корабель. Потім на свій лад жартували легендарну фразу Притули “цей день настав”. Наввипередки чіпляли логотипи на Ластівчине гніздо у Криму та домальовували візит Байдена у свої магазини та офіси.
Інтелектуальний гумор закладений у нашому ДНК, а наш наступний захід “про бізнес  та перемогу” лише підтверджує це.

21 березня в Pepper's Club о 18:00 на вас чекає вечір інтелектуального гумору із неймовірними спікерами Business Stand Up

Роман Ємец, СЕО Smart Urban Solutions, знає про ТРЦ, готелі та офіси усе, бо віртуозно керує однією з найбільших управляючих компаній в сфері комерційної нерухомості.

Даша Малахова, акторка театру та кіно, телеведуча, засновниця загальноосвітньої школи Claris Verbis, кулінарної студії «Картата Потата» та екоферми Климівка, де живе з родиною та приймає гостей.

Олександр Бухтіяр, засновник компанії Lodka Group, еко-пакетів ТМ Ecomaizing та соціального проекту Мобільні Лікарі, що забезпечує ліками та медичною допомогою мешканців деокупованих територій.  

Анастасія Божко, СЕО Ukrainian Corporate Governance Academy, єдиного українського закладу освіти, що навчає членів правління приватних і державних компаній.

Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОДА, кандидат економічних наук, знає точну кількість бізнесів, що переїхали на західну Україну. 

Євген Кудрявченко, засновник та СЕО студії веб-дизайну Vintage Web Production, що входить у топ-30 кращих в світі, експерт з діджиталу розробки сайтів та додатків.

Максим Храмов, ресторатор, ментор бизнес-спільноти Board. Відкрив світу мережу піцерій Челентано, фан-бари Банка, дайнери Жовток, ресторани Pastateca, Сіхарулі та Гіві Рубінштейн.

Ведучий: Олександр Зайома - професійний тренер з ораторської майстерності та спічрайтер медійних спікерів, запрошений викладач у Київській школі економіки та в ТВ-проекті “Х-Фактор”. 

Тож зустрічаємось 21 березня в Pepper's Club, початок стендапу о 18:00. 

20% від продажів квитків перераховуємо на ЗСУ.

Все буде Україна!

Business Stand Up: про бізнес та перемогу || 21 march 2023 || Pepper`s club
21 march 18:00
800 uah