Билеты Двоє на гойдалках

Двоє на гойдалках || 04 october 2022 || Theatre on Podol

04 october 18:00
Kyiv · Theatre on Podol
300 - 700 uah
Genre : Spectacle

 «Двоє на гойдалках»

У театрі на Подолі відбудеться вистава “Двоє на гойдалках”. Наші герої - чоловік і жінка. Самотні у величезному місті. “Велике яблуко”, як називають Нью-Йорк. Але тепла тут вистачає зовсім не кожному. Одного вересневого вечора в одній квартирі пролунав телефонний дзвінок. У наш час це може бути випадкове повідомлення в месенджері або помилковий лист. Але саме так почалася їхня історія нової надії. Жвава незібрана Гітель, яка так хоче подарувати своє кохання цьому великому розгубленому чоловіку, чиї душевні рани не загоїлись.

Ця історія трапилася у величезному Нью-Йорку. Але вона могла статися у будь-якому іншому великому місті. «Самотність не знає тиші», - говорив Жан Кокто. І герої вистави — танцівниця Гітель Моска та її випадковий знайомий адвокат Джеррі Райн зненацька і раптом стають близькими людьми. Вони тягнуться один до одного. Спочатку просто від самотності, тому що ні на нього, ні на неї ніхто не чекає вдома. Що ні він, ні вона не здригаються від довгоочікуваних телефонних дзвінків. Що ні він, ні вона не проводять довгі вечори з тим хто їм дорогий. Їх кидає з однієї крайності до іншої, вони роблять один одному боляче, але продовжують триматися один за одного. Ця зустріч перевертає все їхнє життя!

Випадкова пара — нестійкі, як на гойдалці стосунки. Вони допомогли один одному вижити, повірити в себе, знайти справжнє бажання жити. І все ж, чи не пройшли вони повз любов? Вирішувати глядачам.

У ролях:

Гітель-Тетяна Шляхова
Джері-Олексій Зубков

Режисер-постановник-Тетяна Аркушенко
Художник-сценограф-Юлія Завулична
Продюсер-Вікторія Назарова

Двоє на гойдалках || 04 october 2022 || Theatre on Podol
04 october 18:00
300 - 700 uah

Similar events

Билеты Iмперiя янголiв
25 december 18:00
Iмперiя янголiв
Билеты Про що мовчать жінки
28 october 19:00
Про що мовчать жінки
Билеты ПОВЕРНЕННЯ БЛУДНОГО БАТЬКА
16 december 18:00
ПОВЕРНЕННЯ БЛУДНОГО БАТЬКА