Билеты ТНМК «Симфо хіп-хоп»

ТНМК «Симфо хіп-хоп» || 28 august 2019 || vul. Yakova Hnizdovskoho, 1-A

28 august 20:00
Kyiv · Art-zavod Platforma
590 - 1790 uah
Genre : Ukrainian·Hip-Hop·

ТНМК перед паузою програми «Симфо хіп-хоп» зіграють в Києві
За довгу кар'єру «Танок На Майдані Конго» створили потужне музичну спадщину, що складається як з перевірених хітів, так і сміливих експериментів, на які мало хто наважувався. Гурт грав свої пісні у джазовій, фолкової і акустичної манерах. Але найважливішою частиною цієї спадщини виявилася програма «Симфо хіп-хоп».
Вперше ТНМК зіграли її в 2013 році разом з молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанщина». Нетлінні треки Олега «Фагота» Михайлюти і Олександра «Фоззі» Сидоренко з епічним звучанняморкестру знайшли в хорошому сенсі пафосний масштаб. Для слухачів ця інтерпретація була якраз до речі - в 2014 м гостро не вистачало чогось свіжого.
Через рік вийшов фільм-концерт і лайв-альбом. Здавалося б, що на цьому проект закінчений. Але глядач розпорядився інакше. За шість років з моменту першого шоу «Симфо хіп-хоп» змінилися індустрія, кумири, тренди. Тільки «Симфо хіп-хоп» незмінно залишався дуже затребуваним.
Три роки тому все ще здивований Фоззі говорив пресі перед виходом на сцену: «На численні прохання» - це штамп. Але, якщо цей успіх - дійсно правда, то штамп шалено приємний. В цьому випадку, і прохання глядачів, і наше бажання збігаються повністю ».
У 2019 ТНМК закотять «Симфо хіп-хоп» в декількох містах України. Цей ураганний мешап академічної музики і музики, на якій виросло не одне покоління українців, нарешті почують і в інших містах. Яких? Поки що секрет - дати будуть анонсуватися поступово.
Поки відомо одне - 28 серпня в Києві на арт-заводі «Платформа» ми проведемо не тільки літо, а й «Симфо хіп-хоп» на заслужену відпустку. Він закінчиться тоді, коли музиканти самі того захочуть. Але перед цим - масштабна симфо-вечірка з купою сюрпризів і запрошених гостей, чиї імена ви дізнаєтеся зовсім скоро.
Приходьте всією родиною - дітям до 6-ти і після 80ти років вхід безкоштовний.
Після «Симфо хіп-хопу» ТНМК приступлять до нових експериментів. Але це вже зовсім інша історія.

Photo/Video

Performers

Frequently asked questions
📆 When does the TNMK perform in Ukraine?

TNMK performs 28 august , 20:00 in Kyiv. Tickets can be purchased here

🔥 How much does a ticket cost for a performance TNMK in Ukraine?

A concert ticket for an TNMK can be purchased at TicketsBox in the price range 590 - 1790 uah

📍 Where will the TNMK Concert take place?

The concert venue is vul. Yakova Hnizdovskoho, 1-A

ТНМК «Симфо хіп-хоп» || 28 august 2019 || vul. Yakova Hnizdovskoho, 1-A
28 august 20:00
590 - 1790 uah