Підступність і кохання

%s tickets
id#29903

Concert  Theater 

Підступність і кохання
Tickets sold

Ticket sales online is closed!

Learn about price drops

Підступність і кохання
Country
Ukraine
Genre
Drama,Шоу

Підступність і любов: німецька класика на головній сцені Києва
Кожен житель столиці України зможе відвідати цікавий спектакль від майстра класичної драматургії Фрідріха Шиллера. Навіть через багато літ, його роботи залишаються вкрай актуальними, адже розповідають про події і людські почуття, які не виходять з моди. А тому п'єса «Підступність і любов» була вкрай тепло сприйнята не тільки співтовариством світових критиків, а й самими глядачами, яким подобається спостерігати за тим, що відбувається на сцені. Побачити її можна буде в Театрі російської драми імені Лесі Українки. Замовлення квитків можна здійснити не виходячи з дому, замовивши разом з доставкою за ціною від 30 до 250 гривень.
Палацові інтриги, романтика і несподівані повороти сюжету
«Підступність і кохання» - це драма з елементами трагедії. У центрі сюжету - син президента, який закохується в дівчину-простачку з нижчого стану. Дізнавшись про це, його батько приходить в лють, оскільки його улюблений і єдиний спадкоємець погрожує втратити свій титул, а монарх шалено не хоче упускати владу зі своїх рук. Для того, щоб одружити синочка на обраної дівчині з вищої знаті, він пускається плести божевільні інтриги, тим самим підкріплюючи соціальний конфлікт між двома шарами суспільства. Все це призводить до шаленої трагедії, обернувши життя юнака в ту сторону, про яку він навіть подумати не міг.
У виставі беруть участь артисти: Сергій Бережко, Юрій Гребельник, Євген Грічененко, Кирило Данчук, Анастасія Дерюгіна, Юрій Дяк, Станіслав Москвін, Захар Нечипор, Єгор Пилипчук, Кирило Прокопчук, Дмитро Савченко, Віктор Семирозуменко, Ангеліна Симонова, Павло Текучев, Володимир Фетисов, Владислав Фуковскій, Наталя Шевченко, Степан Янчук.
Щоб дізнатися кінець цієї божевільної історії - не варто витрачати час даремно, краще замовити квиток в театр і насолоджуватися приголомшливою акторською грою!

Theater of Russian Drama named after Lesya Ukrainka