The 1975

%s tickets
id#21341

Concert 

The 1975
Tickets sold

Ticket sales online is closed!

Learn about price drops

The 1975
Country
Ukraine

The 1975 вперше виступлять в Україні та представлять два нові альбоми.
В Україну приїдуть одні з найпопулярніших солодких хлопчиків Британії — The 1975. І одразу з двома новими альбомами. Де ловити хлопців? 1 серпня на арт-заводі «Платформа» в Києві.
Історія The 1975 почалася в 2002 році. У Манчестері громадські працівники організували серію концертів для молоді. Фронтмен Меттью Хілі і гітарист Адам Ханн познайомилися там. Пізніше до складу приєдналися басист Росс МакДональд і барабанщик Джордж Деніел. Перші кроки до слави були важкими. Хлопці були підлітками, їх музичні смаки були безмежними, а перші концерти вони давали для кількох людей в пабах, переспівуючи знакові панк-хіти.
Їх не хотів брати жоден лейбл — продюсери не знали, як їх продавати. Тому пацани створили свій — Dirty Hit. За кілька років їх забирає до себе відома британська компанія Polydor і дає повну творчу свободу. Дебютний альбом, названий The 1975, вийшов в 2013 році — через 11 років після заснування гурту. А в 2016-м був готовий і другий — I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It.
Несподівано для багатьох The 1975 вистрілили. Обидва альбоми стали платиновими в США і Британії, кількість фанатів зростала в геометричній прогресії. Вони настільки полюбили сінті-попове та поп-рокове звучання з Туманного Альбіону, що стали робити татуювання з фразами з їхніх пісень.
Але слава — дівчина складна, вона не може не лишити сліду на людині. Меттью Хілі підсів на алкоголь і наркотики, перекриваючи ними всі проблеми від популярності. У підсумку, за вечерею після закінчення туру в підтримку I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It, він наговорив друзям багато всяких дурниць. А наступного дня полетів на Барбадос на семитижневе лікування.
І воно допомогло. У The 1975 вийшов новий реліз — A Brief Inquiry into Online Relationships, який погрожує стати великим хітом. Всі сингли цього альбому потрапили в топ-75 британського чарту пісень, що для групи з гітарами насьогодні- величезне досягнення, з урахуванням домінування хіп-хопу.
Меттью перестав боятися себе, оскільки став тверезим. Але став боятися світу, а зокрема — інтернету. Свіжа платівка — саме про це. Про те, що робить Всесвітня Мережа з людьми. Від частого використання соціальних мереж і введення пошукових запитів, люди стають недовірливими, озлобленими, вразливими і просто забувають жити життям в реальності, вважаючи за краще переводити все в площину «павутини».
Менше патоки і шоколаду, менше любові. Більше логіки, сенсу і виправданих побоювань. Це найсерйозніша робота The 1975 на даний момент. Але не остання. Матеріалу група записала настільки багато, що в травні вийде ще один лонгплей — Notes on a Conditional Form, який продовжить розвивати тему попередника.
Тому слухайте The 1975, виходьте в реальний світ і не забудьте відвідати їх концерт. Адже люди повинні зустрічатися і дивитися одне одному в очі.

Art-Zavod Platforma