ТНМК «Симфо хіп-хоп»

%s tickets
id#29062

Concert 

ТНМК «Симфо хіп-хоп»
Tickets sold

Ticket sales online is closed!

Learn about price drops

ТНМК «Симфо хіп-хоп»
Country
Ukraine

ТНМК перед паузою програми «Симфо хіп-хоп» зіграють в Києві
За довгу кар'єру «Танок На Майдані Конго» створили потужне музичну спадщину, що складається як з перевірених хітів, так і сміливих експериментів, на які мало хто наважувався. Гурт грав свої пісні у джазовій, фолкової і акустичної манерах. Але найважливішою частиною цієї спадщини виявилася програма «Симфо хіп-хоп».
Вперше ТНМК зіграли її в 2013 році разом з молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанщина». Нетлінні треки Олега «Фагота» Михайлюти і Олександра «Фоззі» Сидоренко з епічним звучанняморкестру знайшли в хорошому сенсі пафосний масштаб. Для слухачів ця інтерпретація була якраз до речі - в 2014 м гостро не вистачало чогось свіжого.
Через рік вийшов фільм-концерт і лайв-альбом. Здавалося б, що на цьому проект закінчений. Але глядач розпорядився інакше. За шість років з моменту першого шоу «Симфо хіп-хоп» змінилися індустрія, кумири, тренди. Тільки «Симфо хіп-хоп» незмінно залишався дуже затребуваним.
Три роки тому все ще здивований Фоззі говорив пресі перед виходом на сцену: «На численні прохання» - це штамп. Але, якщо цей успіх - дійсно правда, то штамп шалено приємний. В цьому випадку, і прохання глядачів, і наше бажання збігаються повністю ».
У 2019 ТНМК закотять «Симфо хіп-хоп» в декількох містах України. Цей ураганний мешап академічної музики і музики, на якій виросло не одне покоління українців, нарешті почують і в інших містах. Яких? Поки що секрет - дати будуть анонсуватися поступово.
Поки відомо одне - 28 серпня в Києві на арт-заводі «Платформа» ми проведемо не тільки літо, а й «Симфо хіп-хоп» на заслужену відпустку. Він закінчиться тоді, коли музиканти самі того захочуть. Але перед цим - масштабна симфо-вечірка з купою сюрпризів і запрошених гостей, чиї імена ви дізнаєтеся зовсім скоро.
Приходьте всією родиною - дітям до 6-ти і після 80ти років вхід безкоштовний.
Після «Симфо хіп-хопу» ТНМК приступлять до нових експериментів. Але це вже зовсім інша історія.

Art-Zavod Platforma