Життя попереду

%s tickets
id#27906

Theater 

Життя попереду
Tickets sold

Ticket sales online is closed!

Learn about price drops

Життя попереду
Country
Ukraine

«Життя попереду» в Києві
Зустрічайте в Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра пронизливий спектакль режисера Дмитра Богомазова «Життя попереду». Це історія про кохання, якої не повинно бути. Любов єврейки і мусульманина. Любов старої жінки і маленького хлопчика. Любов повії і її вихованця.
Вистава Дмитра Богомазова
Понівечені душі, потрібні тільки один одному, залишаються разом всупереч усьому, через що веде їх бурхливе життя. Стара пані Роза давно не привертає увагу чоловіків. Після жахів німецького концтабору і багатьох років важкої життя вона змінила професію. Тепер її заробіток - турбота про дітей, яких залишають їй на виховання батьки. Один з таких жителів її будинку - хлопчик Момо, який ніколи не бачив свого батька і матері, але дуже хоче їх знайти. А ще він дуже мріє про собаку і про власну родину, і про те, щоб пані Роза одужала. Але не всім його мріям судилося здійснитися.
Щоб побачити цей неймовірний спектакль, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 120 до 300 гривень. Інші спектаклі шукайте в афіші на нашому сайті.

Kiev Theater of Drama and Comedy on the left bank of the Dnieper