Билеты APLAY with MONASTETIQ, ANTAI and friends

APLAY with MONASTETIQ, ANTAI and friends || 02 березня 2024 || V'YAVA на Мечникова, 3

02 березня 17:00
Київ · V’YAVA. Музичний простір
400 - 800 грн.

Звертаємо увагу, що діє обов’язковий депозит при купівлі квитків за столами - 1000 грн. з людини.

🔉MONASTETIQ – український дует, створений у 2018 році. Артисти ведучих Melodic House & Techno / Progressive House лейблів - Last Night On Earth (LNOE), Einmusika Recordings, Eleatics Records, Blaufield Music, Selador, Parquet Recordings, Black Hole Recordings.

🎵 Треки MONASTETIQ регулярно займають лідируючі позиції у топ-чартах Beatport і звучать на всесвітньо відомих фестивалях: Tomorrowland, Ultra, Awakenings, Cercle, Resistance Ibiza, Untold, CircoLoco.

🎛️ ANTAI – артист українського світу електронної музики, що базується у Києві. Його виступи завжди супроводжуються сміливою грою та лютою подачею. Кожен його трек / мікс відрізняється від попереднього і несе в собі історію, у котрій кожен знайде для себе щось цікаве та нове і не залишиться байдужим. Звучання ANTAI являє собою суміш мелодійної та атмосферної лірики, яка проривається крізь агресивні ритми та переплітається з гармонійним вокалом.

😱 У бізнес-індустрії ANTAI також відомий як генеральний менеджер лейблів IAMT Music Group - серед яких лідери Techno та Melodic Techno сцен: CODEX Recordings, IAMT, Set About, Union Three, Silver M, Area Verde, Pillar, SVET, Skybar Records і багато інших.

💥 За довгі роки своєї кар'єри ANTAI встиг розділити сцену з такими відомими артистами як: Adana Twins, Tiga, Betoko, Rafael Cerato, Stan Kolev, Freakme, dOP, Robert Babizc., Vitalic, Brodinski та багатьма іншими, а також неодноразово виступав на українських і закордонних фестивалях: ZGames, White Nights, Zound Festival, Signal Fest.

❤️‍🔥 Підтримають виступ хедлайнерів: 

🤩 LATYSHEV (UA) - талановитий український Dj та саунд продюсер нової хвилі. Любов до музики привела його до того що він вже декілька років виступає на кращих івентах країни граючи в таких стилях як Indie Dance, Progressive House та Techno. Зараз, перейшовши до написання своїх треків, він випустив декілька релізів. Перший знаковий трек під назвою “Liberty” вийшов на компіляції в честь четвертої річниці відомого українського лейбла SIONA RECORDS. 

🔥Та талановиті Maxim Vortex b2b Patris! 

КОЛИ?
📆 2 березня, 17:00-23:00

ДЕ?
📍 Музичний простір VYAVA Stage на Мечникова,3 (метро Кловська)

📌Важливо! На локації є бомбосховище, також поряд, як укриття, працює станція метро «Кловська»

APLAY with MONASTETIQ, ANTAI and friends || 02 березня 2024 || V'YAVA на Мечникова, 3
02 березня 17:00
400 - 800 грн.