Билеты BRAVEUA FEST

BRAVEUA FEST || 18 березня 2023 || Концертна зала Stereo Plaza

18 березня 17:00
Київ · Концертна зала Stereo Plaza
700 - 2500 грн.
Жанр : Концерт

18 березня 2023 року о 15.00 у Stereo plaza більше 30 виконавців 5 годин співатимуть ваші улюблені хіти, які були створені під час Великої Війни.

Музичний фестиваль BRAVEUA FEST об’єднує артистів, які продовжують активно творити під час війни, надихаючи наших воїнів. Це новий подих української культури. Це музика, яка підтримує дух людей у бомбосховищах та заряджає на перемогу під час війни! Тільки хіти на BRAVEUA FEST!

На вас чекає потужна музична енергія POSITIFF, KOLA, MICHELLE ANDRADE, PARFENIUK, LAUD, DEMCHUK, PATSYKI Z FRANEKA, ROXOLANA, PROBASS∆HARDI, 100ЛИЦЯ, SKYLERR, YAKTAK, BOTASHE, MASHA KONDRATENKO, MASHUKOVSKY, ЛЮСЯ КАВА, POLINA DASHKOVA, BRYANGIN, АННА ДОБРИДНЄВА, MASHA GOYA, SEREEN, SHADU, DIBROVA, YATSUTA, АРТУР БОССО, DJ STARKOV та інші.

Ведучий заходу - зірковий волонтер та шоумен АНДРІЙ ДЖЕДЖУЛА.

Це не просто концерт, а велика подія, якої ви так довго чекали! Проведіть цей вихідний день разом з друзями і разом допоможіть українським воїнам! На Фестивалі працюватимуть бари та фуд-зона.

Двері відчиняються о 15.00, приходьте раньше!
BRAVEUA FEST - пісні, що заряджають!
Весь прибуток від концерту буде спрямовано на закупівлю та підготовку пікапів для наших воїнів. Квитки на BRAVEUA FEST вже у продажу. Купуєш квиток - донатиш на ЗСУ!
BRAVEUA FEST - пісні, що рятують!
Захід проводиться за підтримки торговельної марки МОРШИНСЬКА.
Інформаційні партнери: ADV.expert, Луверс, Reclen, РТМ, Октагон, Перец, Шансон, DJFM, POWERFM, NRJ, Пятниця, Авторадіо та інші.
Партнер заходу - торговельна марка NEPOBORNA.
ГРАФІК ВИСТУПІВ (оновлюється):
19.00-21.00
POSITIFF, KOLA, MICHELLE ANDRADE, PARFENIUK, LAUD, DEMCHUK, PATSYKI Z FRANEKA, ROXOLANA, PROBASS∆HARDI, 100ЛИЦЯ, SKYLERR, BOTASHE
16.00-19.00
MASHA KONDRATENKO, MASHUKOVSKY, YAKTAK, ЛЮСЯ КАВА, POLINA DASHKOVA, BRYANGIN, АННА ДОБРИДНЄВА, MASHA GOYA, SEREEN, SHADU, DIBROVA, YATSUTA, АРТУР БОССО та інші
15.00-16.00
DJ STARKOV

ПРАВИЛА
БЛАГОДІЙНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ BRAVEUA FEST - це збори небайдужих українців, що проводяться Благодійною організацією "Катюша" у форматі розважального танцювального шоу та мають на меті зібрати кошти на закупівлю та підготовку пікапів для ЗСУ. Придбавши квиток, Ви погоджуєтесь з правилами. Місце проведення Stereo Plaza, пр-т Лобановського 119 А. Двері відчинені для глядачів починаючи з 15.00, до початку програми в залі буде грати DJ STARKOV. Прохання приходити на шоу раніше. Початок шоу о 16.00, закінчення 21.00, до 22.00 всі глядачі мають покинути залу. Організатор може змінити дату проведення або програму фестивалю. В такому разі квиток залишається дійсним, але не дає підстав на його повернення або обмін. У разі неможливості участі артиста у заході, організатор негайно інформує про це глядачів, шляхом розміщення інформації на офіційних сторінках проекту у соціальних мережах та забезпечує артисту відповідну заміну.

BRAVEUA FEST || 18 березня 2023 || Концертна зала Stereo Plaza
18 березня 17:00
700 - 2500 грн.