Билеты BUSINESS STAND UP: Обережно! Маркетинг

BUSINESS STAND UP: Обережно! Маркетинг || 08 вересня 2021 || PM.Hall

08 вересня 19:00
Київ · PM.Hall
900 - 1300 грн.

BUSINESS STAND UP: Обережно! Маркетинг

8 вересня о 19:00 в PM Hall найкращі маркетологи країни поділяться своїм досвідом та жартами у новій серії бізнес-стендап шоу “Обережно! Маркетинг”.
Потужність цього інструменту для будь-якої сфери нашого життя є настільки беззаперечною, що годі сумніватися — маркетологи можуть все! А уявіть собі, якщо мова йде про маркетинг директорів  або власників маркетингових агенцій. 

Відтворити бізнес з нуля, розчавити конкурентів, зруйнувати, відбудувати, підняти вартість, зробити бренд успішним, поховати бренд, вигадати нову лінійку, зробити дослідження, не зважати на результати дослідження уваги...

Ми готові анонсувати наших зіркових спікерів:

1. Ярослав Гуменюк, СМО rabota.ua та викладач CIM (хто в темі, той зрозуміє). Має 18 років досвіду керування відомими брендами: ПУМБ, Eldorado, Наше Радіо, Ласуня, Олимп, Київстар, Воля та Укртелеком.

2. Олександр Колб, СЕО міжнародної агенції Digital-маркетингу Promodo, автор та ведучий популярного блогу про IT-підприємництво “Большая Рыба” та член наглядової ради Харківського IT кластеру. 

3. Антон Жорін, Маркетинг Директор Mеtro Cash & Carry Ukraine. Багато років був лояльним клієнтом Mеtro, хоча й очолював маркетинг у ЦУМ, Укртелеком, Lifecell, а також додав креативу в роботу SUN InBev, Киевстар, THINK! McCann Erickson.

4. Андрій Чумаченко, співзасновник та керуючий партнер агентства перфоманс- маркетингу Netpeak, співзасновник простору 4City та соціальної платформи “Мой город”, автор каналу Sad But True та подкасту “Давай попробуем”.

5. Ірина Качура, VP of Marketing в Carlsberg Ukraine. Починала в фармацевтичному маркетингу Merck & Co., Inc. та GlaxoSmithKline, згодом працювала в головному офісі Philip Morris International в Швейцарії та очолювала маркетинг PM Казахстан.

6. Євген Таллер, засновник Influencer Marketing агентства WhyNot? Enot. Працював сценаристом на ТВ та YouTube-продюсером. Зараз серед клієнтів агентства Intertop, Prom, Borjomi, Rocket, PM Store та ін.

7. Валерія Толочина, СМО MEGOGO. Присвятила 18 років сфері маркетингу, реклами та PR. Кар'єру розпочала в банку. Очолювала PR в ELDORADO та 10 років обіймала посаду СМО INTERTOP в Україні та Казахстані. 

8. Андрій Скоцик, СМО Укрпошта. Соціолог, з 2004 року - в медіа, працював у MMR, видавництво «Економіка+», з 2008-го – в маркетингу Райффайзен Банк Аваль, Touchpoll Ukraine. Потім вирішив працювати в компаніях, що починаються на "укр": холдинг UKR.NET, Укрпошта...

Ведуча - Наталія Слєпцова,  Co-Founder Business Stand Up Agency. Пройшла шлях від промоутера до маркетинг директора та жартує, що почала рух у зворотному напрямку.

Маркетологи — страшні та впливові люди і відверті спікери! Саме такі 8 вересня розкажуть свої історії на новому бізнес стендапі, присвяченому його величності Маркетингу.

За підтримки оператора професійних конференцій Ideas First та Ukrainian Marketing Forum. 

Зустрінемось 8 вересня о 19:00 в PM Hall (КВЦ Парковий)!

PM Hall – це комфортний простір для проведення різноманітних світських вечірок та бізнес заходів. Універсальний комплекс, що поєднує в собі європейський ресторан, натхненний Азією, сучасний бар, з неймовірним вибором вин, коктейлів та міцних напоїв, Sport Hub з амфітеатром та музеєм Легенд спорту.

BUSINESS STAND UP: Обережно! Маркетинг || 08 вересня 2021 || PM.Hall
08 вересня 19:00
900 - 1300 грн.