Билеты Что случилось в зоопарке

Спектакль Что случилось в зоопарке с 16.05.2021 по 25.05.2021. Театр русской драмы им. Леси Украинки

Киев · Театр русской драмы им. Леси Украинки
110 грн.

Що трапилося в зоопарку: головна інтрига року в Києві
На сцені в столиці України можна буде побачити унікальну п'єсу популярного американського автора Е. Олбі. У виставі «Що трапилося в зоопарку» розповідається цікава і не банальна історія, в ході якої будуть розвиватися інтригуючі події. Написана за все за один день, ця повість відразу ж стала хітом не тільки в Америці, але і в інших країнах. Доторкнутися до прекрасного можна буде в Театрі російської драми імені Лесі Українки. Купити квиток краще заздалегідь, щоб спланувати своє дозвілля, з огляду на, що його ціна всього 70 гривень.
Драма з елементами фарсу і нотками американського гумору
У центрі сюжету «Що трапилося в зоопарку» - розповідь двох людей, які познайомилися під його стінами. Обидва вони нічим не схожі, але при цьому пов'язані однією єдиною ниткою. Вихідці з різних соціальних класів, вони виявляються втягнуті в божевільну історію, що кидає виклик їх сміливості і шляхетності. Що ж сталося з цими, на перший погляд такими різними, чоловіками і що пов'язує їх з основним місцем дії - зоопарком?
У виставі беруть участь артисти: В'ячеслав Ніколенко, Євген Овчаров, Юрій Яковлєв.

Дізнатися, чому ж закінчилася ця божевільна історія і як розвивалися події, можна разом з усією родиною, набираючись емоцій перед майбутнім святом.

Спектакль Что случилось в зоопарке с 16.05.2021 по 25.05.2021. Театр русской драмы им. Леси Украинки
110 грн.

Похожие мероприятия

Билеты Mudak
30 апреля 19:00
Mudak