Карпатський транс. Етнофест . Киевский планетарий

Билеты Карпатський транс. Етнофест
id#41426

Концерты  Шоу 

Карпатський транс. Етнофест . Киевский планетарий
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Карпатський транс. Етнофест
Страна
Украина
Жанр
Фолк,Планетарий

Мистецький проект ARTSpace™ Київського Планетаріюпрезентує повнокупольне музичне шоу"Карпатский транс» в рамках проекту ЕТНОФЕСТ 360o.
Вас чекає подорожтаємничими світами під музичні імпровізації старовини та сучасності. Ви відчуєтемістику і енергію Карпат, їх колорит в поєднанні зі світовою музикою Землі.
Це поєднання традиційного з сучасним, потокова музика карпатських гір, виражена через трансформацію природного в музичне звучання. В програмі прозвучать як архаїчні українські інструменти, такі як цимбали, ліра, дримби, литаври, тилинки та сопілки; так і музичні інструменти з різних куточків світу.
Оцінити співочість та душевність культур магічних Карпат за багато віків. Враження будуть не тільки глибинні але й душевні, звільняючі та даруючі свободу духу та спокій космічного простору.
Поринути у вирій разом з яскравими зорями аж до далеких галактик та світів допоможуть повнокупольні проекції 360 Київського Планетарію, які доповнять кожен лейтмотив незрівнянним контентом на одному з найбільших куполів Європи.
У проекті беруть участь:
ОКСАНА КИРПА — потоковий музикант, звуко-терапевт, майстер гонгів (учениця Гранд Майстра Дона Конро — США)
ОЛЕКСА КАБАНОВ — людина-оркестр. WORLD MUSIK, FOLK, медитативна музика.
До зустрічі на нашому зоряному перфомансі.
Стартуємо з Карпатських гір!І летимо!

Киевский планетарий (Киев)