KIDS RUN DAY — перший в Україні дитячий благодійний забіг || 17 мая 2020. Труханов остров

Билеты KIDS RUN DAY — перший в Україні дитячий благодійний забіг
id#52561

Детям 

KIDS RUN DAY — перший в Україні дитячий благодійний забіг || 17 мая 2020. Труханов остров
Дата и время

17 мая 10:00

Начало через
Цена

150 грн.

Узнайте о снижении цены

KIDS RUN DAY — перший в Україні дитячий благодійний забіг
Страна
Украина

«Я створюю цей проєкт для того, щоб об’єднати людей із добрими серцями та разом емоційно та фінансово підтримати дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, а також започаткувати новий національний рух дитячого бігу», —  запевняє Ольга Богатая, засновниця та організатор першого в Україні благодійного дитячого забігу KIDS RUN DAY-2020. 

Діти та підлітки від 6 до 16 років з усієї України можуть долучитися до забігу й пробігти обрану дистанцію не заради перемоги, а задля допомоги тим, хто позбавлений можливості бігти разом з ними.

У вашій сім'ї є завзятий школярик,  активний, спортивний і непосидючий? Тоді чекаємо усю вашу родину 17 травня на Трухановому острові в столиці. 

В Україні живе більш ніж 200 тисяч дітей із порушеннями опорно-рухового апарату. Держава, на жаль, не може забезпечити реабілітаційні центри якісним сучасним обладнанням, саме тому ми вирішили допомогти. Плануємо робити проєкт щорічним у кожному місті-мільйоннику. 

Вартість участі в забігові складає 150 гривень. Усі зібрані кошти будуть направлені на придбання сучасного педіатричного пристрою PRODROBOT для Українського центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України, а також необхідних ходунків у Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю.  

Запрошуємо вас приєднатися до забігу з глобальною благодійною й соціальною місією, та зробити свій емоційний та фінансовий внесок у спільну справу. Це буде активний яскравий день для всієї родини. Гостей та учасників чекає яскрава концертна програма із запальною музикою та танцями, зустрічі та фотосети із зірковими гостями, зони відпочинку, фуд-корти, інтерактивні розваги та безліч подарунків від наших партнерів. 

Нас підтримують лідери думок, спортсмени, інфлюенсери, а саме: Жан Беленюк,  Едгар Камінський, Володимир Остапчук, Анатолій Анатоліч, Dan Balan, Open Kids, Міла Єрємєєва та багато інших.

Вік юних марафонців: від 6 до 16 років.

Дистанції: 
6 років — 1 км
7-8 років — 2 км
9-10 років — 3 км
11-12 років — 4 км 
13-14 років — 5 км
15 років — 6 км 
16 років — 7 км

Пакет офіційного учасника забігу включає: 
1.фірмову брендовану футболку;
2.офіційний браслет заходу;
3.стартовий номер;
4.почесну медаль фінішера;
5.сертифікат марафонця;
6.подарунки від спонсорів і партнерів (іграшки, сертифікати, абонементи та багато іншого);
7.підтримка аніматорів упродовж забігу;
8.пляшка води та корисні снеки від наших партнерів.


Місія проєкту ─ привернути увагу суспільства до актуальних проблем сьогодення, розвинути у молодого покоління почуття гідності та емпатії, бажання допомагати і розвиватися, зібрати на одній локації однодумців, дорослих і дітей, які будуть надихати і мотивувати один одного своїми достойними вчинками.

Сила добрих сердець спроможна на справжні дива. Реєструйте своїх дітей, щоб вже зараз вони отримали почесне звання марафонця благодійного забігу KIDS RUN DAY-2020 і змогли розповісти про свої наміри друзям, однодумцям, активним та життєрадісним хлопцям та дівчатам.

Зустрічаємось 17 травня на Трухановому острові!

Киев
Труханів острів
17 мая
Труханів острів (Киев)