Билеты Льодове шоу Hogwart's Holidays вiд зiрок Цирку дю Солей

Льодове шоу Hogwart's Holidays вiд зiрок Цирку дю Солей || Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Київ · МЦКМ «Жовтневий Палац»
Продаж квитків онлайн закрито!

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's Holidays

HOGWART'S HOLIDAYS - унікальна постановка на межі фізичного театру та цирку, комедії та магії, що поєднує циркове мистецтво та фігурне катання в єдине шоу на льодовій арені, яка спеціально створюється на сцені кожного залу.

Шоу є цілісною історією з унікальними костюмами, декораціями та відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше.

Все починається одразу зі входу в театральне фойє. Через платформу 9¾ глядачі вирушать в незабутню подорож коридорами Хогвартса, відвідають матч із квідичу, а потім разом подолають Темного Лорда та попадуть на святковий бал.

Артисти циркового шоу вражають акробатикою, що кидає виклик гравітації в поєднанні з унікальними навичками фігурного катання. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація та світловий дизайн заворожують кожного глядача.

HOGWART'S HOLIDAYS розповідає магічну історію Світу Гаррі та його друзів і занурює у світ власної уяви. Шоу запрошує залишити повсякденну дійсність та поринути у світ фантазій з візуальними прийомами, що захоплюють подих в оригінальному музичному супроводі новорічного настрою.

Шоу рекомендовано для глядачів будь-якого віку.

Льодове шоу Hogwart's Holidays вiд зiрок Цирку дю Солей || || Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Продаж квитків онлайн закрито!