Билеты LP. HEART TO MOUTH TOUR

LP. HEART TO MOUTH TOUR || Палац Спорту

Київ · Палац Спорту
Продаж квитків онлайн закрито!

Співачка LP повертається в Україну!

Навесні американська поп-зірка представить альбом Heart To Mouth та свої найкращі хіти!

Співачка LP вже добре знайома українській аудиторії. Її концерти тут — це повні зали фанів, які в унісон підспівують кожній пісні. У 2021 Україна матиме можливість заспівати з нею знову — 09 грудня в київському Палаці Спорту. У рамках концерту артистка виконає треки з п'ятої за рахунком платівки Heart To Mouth та найкращі композиції зі своєї дискографії.

У музичному світі ім'я Лаури Перголіцці фігурує вже десятиліття, але насправді її зірка засяяла тільки в 2017 році, завдяки альбому Lost on You. Однойменний трек з якого став платиновим в Польщі, Греції, Швейцарії, Італії, Франції та багатьох інших країнах. Загальна кількість переглядів відеокліпів "Lost On You", "Muddy Waters" і "When We're High" за рік перевищила 280 мільйонів. Про неї написали і Rolling Stone, і Vogue, і Out, а сама вона стала бажаним гостем в шоу Джиммі Феллона, Джеймса Корду та Джулза Холланда.

Наступний реліз, що виходить роком пізніше, зміцнює позиції співачки в світовій поп-музиці. Heart To Mouth — гучний крик артиста, що неспроможний стримати себе. На цьому альбомі, як і раніше, Лаура відверто говорить про любов, похоть, страх, невірність, жаль та спокуту. І це, мабуть, найбільш щира сповідь артистки. Мультижанрова платівка вдало поєднує в собі поп, рок та електроніку, а сама LP нібито доводить, що для неї не існує нічого неможливого. І знову — повні зали по обидва боки Атлантики і гарячі позиції в альбомних чартах.

«Мені пощастило, що у мене є аудиторія, яка мене розуміє. Моє життя було непростим і я готова заспівати про це. Якщо вам це подобається, круто, тому що я люблю свою справу найбільше в житті» — LP.

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає LP в Україні?

LP виступає в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ LP в Україні?

Квиток на концерт LP Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні

📍 Де пройде концерт LP ?

Місце концерту - Палац Спорту

LP. HEART TO MOUTH TOUR || || Палац Спорту
Продаж квитків онлайн закрито!