Билеты Orbital

Orbital || Киноиндустрия им. А.Довженка

Київ · Кіностудія ім. А.Довженка

Кожна четверта гривня з продажу - на благодійну акцію "Дихай"

Продаж квитків онлайн закрито!

До 3 квітня кожну четверту гривню з продажу квитків на літній концерт Orbital організатор направить на підтримку національної благодійної акції «Дихай! Разом проти коронавірусу».

Організатор прийняв рішення переводити кожну четверту гривню з продажу квитків під час карантину (до 3 квітня включно) на благодійну акцію «Дихай»,  ініційовану ПриватБанком. Зібрані кошти допоможуть поставити необхідне обладнання в обласні лікарні країни, які будуть протистояти COVID-19.

Бажаємо кожному здоров`я, просимо піклуватися про себе, дотримуватися правил гігієни, карантинного режиму і чекаємо на зустріч на концерті Orbital 12 червня у Києві.

Вперше в Україні легенди електронної сцени із Англії – Orbital! 12 червня на кіностудії Довженка.

Orbital — це музика, що стирає межі, це наче п`ятий елемент, який можна відчути, слухаючи їх наживо. Брати Філ та Пол Хартнолли стали одними із осноположників інтелектуальної танцювальної музики (IDM) та тими, хто вивів її із маленьких клубів на великі стадіони. Перший сингл гурту «Chrime» у 1989 році став гімном рейв-сцени. Коли музиканти почали записувати повноцінні концептуальні альбоми, майже кожен їх реліз потрапляв у топ-10 та викликав обговорення. 

Orbital створили найпопулярніший ремікс до культового британського серіалу «Doctor Who». Їх музика звучить більш, ніж у 30-ти фільмах та серіалах – «Peacky Blinders», «Hackers», «xXx», «Pi» і т.д. Британський журнал «Q» додав Orbital до числа 50 груп, які необхідно почути за життя.

Гурт розпадався у 2004 та 2014 роках. Не дивлячись на це, вони зробили спражню революцію в електронній музиці, змішуючи IDM, ембієнт, техно і хаус, чим створили свій власний впізнаваний стиль звучання – живий, еклектичний і мелодичний симбіоз традицій та сучасності. У 2017 році гурт повернувся на сцену із треком «Kinetic 2017». 

Orbital виступали на великих фестивалях: Glastonbury в Англії, T in the Park в Шотландії, Oxegen в Ірландії, Wire Festival в Японії. 12 червня вони вперше приїздять в Україну із LIVE-виступом на кіностудії Довженка.

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Orbital в Україні?

Orbital виступає в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Orbital в Україні?

Квиток на концерт Orbital Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні

📍 Де пройде концерт Orbital?
Orbital || || Киноиндустрия им. А.Довженка
Продаж квитків онлайн закрито!