Билеты Попелюшка та Театр тiней

Попелюшка та Театр тiней || 30 грудня 2023 || Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

30 грудня 12:00
Київ · Національна музична академія України імені П. І. Чайковського
190 - 540 грн.
Жанр : Вистава·Шоу

НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК від Театру Тіней TEULIS
- вистава «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ»
Сім'ї Києва, міст України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн у захваті аплодували на шоу Театру тіней TEULIS. Настав час прем'єри, першої дитячої вистави «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ».
В основi сюжету вистави – знаменита історія, написана Шарлем П'єро.
Жила була дівчинка, радісна та безтурботна. Вона була оточена любов'ю та увагою. Але незабаром настав час, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухою та її дочкою. На велике щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням та працьовитістю, і за це була винагороджена сповна. У казці «Попелюшка та Театр Тiней» теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що у наш час усе відбувалося б саме так, як і 200 років тому…?
Поєднання жанру Театру тіней та 3D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію новою та унікальною. Незвичайний і вражаючий театр, що вразив талантом та майстерністю глядачів усього світу, театр, який змусив Європу, Америку та Азію, затримавши подих, стежити за своїми уявленнями, спеціально для дітей України на новорічні свята представляє нову дитячу виставу «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ». Ви хочете побачити, як створюються справжні чудеса: побачити як феї шиють Попелюшці справжню 3D сукню, опинитися в середині чарівного годинника за хвилину до півночі? Тоді поспішіть на наше шоу! Яскрава новорічна прем'єра від Театру Тіней TEULIS – «Попелюшка та Театр Тіней» Дітям до 5-ти років - безкоштовний вхід без надання окремого місця.
Тривалість – 45 хв.

Фото/Відео

Попелюшка та Театр тiней || 30 грудня 2023 || Національна музична академія України імені П. І. Чайковського
30 грудня 12:00
190 - 540 грн.

Схожі події

Билеты Вистава "Сім'я Кайдашів"
23 травня 19:00
Вистава "Сім'я Кайдашів"
Билеты Сильні слабкі жінки
6 червня 18:00
Сильні слабкі жінки
Билеты Серцеїдки
25 червня 18:00
Серцеїдки
Билеты Третій зайвий
15 липня 18:00
Третій зайвий