Билеты Сплин & Мумий Тролль

Сплин & Мумий Тролль || НСК Олімпійський

Київ · Національний спортивний комплекс Олімпійський
Продаж квитків онлайн закрито!
Жанр : Рок

Концерт Сплін та Мумій Тролль у Києві: як усе буде?

Вся Україна з нетерпінням і трепетом чекає на одне неймовірне явище — злиття двох зірок. Тільки ці зірки не з космосу, а прямо з творчого Олімпу російського року. 11 Червня 2022 року на НСК Олімпійському зійдуться на одній сцені культові “Сплін” та “Мумій Троль”. На одному з найбільших концертних майданчиків пройде неймовірне шоу, яке вразить як якісним звучанням улюблених хітів, так і візуальними спецефектами. Це буде справжнє "Вау", яке однозначно варто побачити наживо. Майданчик вміщує понад 70 тисяч відвідувачів, але все ж рекомендуємо придбати квитки заздалегідь, оскільки фанатів обох колективів набагато більше. Станьте свідком справжньої концертно-епохальної події — спільний концерт Сплін та Мумій Троль у Києві.

Рок легенди завжди збирають повні зали, а декому виходить це робити протягом кількох поколінь. Тому що справжній рок це свобода і відсутність будь-яких рамок у творчості, у душі, у драйві. Можливо, тому багато хто з нас бажає зірвати з себе сіру буденність, струснутись від офісного пилу, дати волю своїм емоціям і почуттям, забути про стриманість, про упередження під час неймовірних рок-концертів і кричати улюблені пісні виконавців разом з тисячами однодумців. Зробіть емоційне перезавантаження разом із культовими зірками російського року Іллею Лагутенко та Олександром Васильєвим.

Ще за назвою шоу зрозуміло, що нудно тут точно не буде. "Всі хіти" звучатимуть, стрясаючи уесь Київ, розрізаючи софітами НСК Олімпійського літнє небо. А із зірок будуть лише дві — Олександр Васильєв і його “Сплін” та Ілля Лагутенко і його “Мумій Троль”. Обидва колективи набули своєї популярності й перших вірних слухачів у 90-х роках, але й досі залишаються на вершині слави. А їхні пісні знають напам'ять та слухають із задоволенням кілька поколінь.

Сплін та Мумій Тролль: короткі відомості про колективи

Завдяки своїй особливій манері виконання, а надалі однієї з найпопулярніших пісень “Дельфіни” та альбому “Морська”, Мумій Тролль став називатися самим морським рок-гуртом на теренах пострадянського простору. Був час, коли гурт не проходив за форматом в жодний музичний напрямок, тому Ілля Лагутенко винайшов власний — рокапоп.

А ось Олександр Васильєв, незважаючи на те, що у популярності не поступався попередньому гуртові, здається справжнім відмінником класичного російського року. У його піснях криється справжня екзистенційна філософія, пізнати яку означає пізнати життя і себе. Не дарма "Сплін" називають останньою легендою російського року. Але все одно у свою творчість артист, наче приправи, додає нотки джазу та блюзу.

Шоу Сплін та Мумій Троль Київ поєднує в собі не лише цілі покоління, а й кілька часових поясів. Мумій Троль родом із далекого Владивостока, а Сплін створено у культурному Петербурзі. Але це не заважає артистам мирно ділити фанатів та існувати на однаковому п'єдесталі популярності. Більше того, організовувати спільні концерти не заради хайпу та наживи, а справді заради мистецтва, музики та натхнення.

Незважаючи на різні жанрові напрямки, хіти обох колективів добре відомі не лише на території пострадянського простору, а й далеко поза ним. Уявити тільки, мумійтролевські "Утекай", "Ведмедиця", "Владивосток 2000", "Девочка" звучали зі сцен у Данії, Японії, Німеччини, Сполучених Штатів Америки і навіть Гренландії.

А ось багато композицій Спліна стали саундтреками. Наприклад, у кінострічці "Брат 2" звучить їхня "Линия жизни". У бойовику “Війна” 2002 року використовуються “Фелліні” та “Пластмасовая жизнь”. В улюбленому мільйонами серіалі "Інтерни" грає легендарна "Выхода нет".

Сплін та Мумій Тролль: чому варто піти на концерт?

Концерт двох найбільших легенд російського року подібний до космічного параду планет — таке неможливо пропустити, бо невідомо, коли вдасться знову побачити на сцені артистів такої величини. Афіша Мумій Троль та Сплін Київ привертає увагу сотень тисяч людей різного покоління, гендеру та музичних уподобань. Цільова аудиторія обох колективів дуже широка. Навіть якщо ви не фанат російського року, неможливо не поважати творчість Мумій Тролля та Спліна.

Цього вечора під прекрасним київським небом звучатимуть легендарні хіти, пісні поза часом, які залишаються актуальними та популярними так само сьогодні, як і майже три десятки років тому. Це композиції, які потрапляють у серце і залишаються там назавжди.

Масштаб такого шоу важко переоцінити. Сотні тонн апаратури, сцена на НСК Олімпійському, десятки тисяч захоплених очей та щирих сердець. Станьте частиною воістину легендарного концерту, частиною події, яка однозначно увійде в історію концертної діяльності.

Придбати квитки на Мумій Тролль і Сплін в Києві можна онлайн. Це сучасний та прогресивний спосіб оплати, який не складе вам труднощів та значно заощадить час у порівнянні з іншими способами придбання квитків. Усього за декілька хвилин ви можете стати щасливим володарем квитків на бажаний концерт. До того ж їх не потрібно обмінювати або роздруковувати. Достатньо показати отримані файли для сканування під час входу на захід. Електронні квитки неможливо зіпсувати, забути чи втратити. Вони завжди чекатимуть своєї черги в особистому кабінеті на сайті та на вказаному е-мейлі, звідки їх легко завантажити маючи при собі смартфон.

 

 

Фото/Відео

Виконавці

Сплин & Мумий Тролль || || НСК Олімпійський
Продаж квитків онлайн закрито!'