HVOB

билет на %s
id#19652

Концерты 

HVOB
Место

Atlas

Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

HVOB
Страна
Украина

Австралійський дует HVOB виступить в Києві з новим альбомом!
Після успішного солд-аут турне Європою минулої осені, австрійський електронний дует HVOB повертається на велику сцену і готується до весняних гастролей з презентацією нового альбому «Rocco», реліз якого заплановано на березень. Концептуальне виступ Анни Мюллер і Пола Уолнера перетвориться в атмосферний музичний лайв — зустрічайте HVOB 24 травня в столичному клубі Atlas!
Причини йти на концерт HVOB в Києві
Почути новий альбом: перший трек з попередній альбому HVOB «Silk» був записаний в колаборації з Уїнстоном Маршаллом і його можна описати як «похмуру танцювальну музику під гітару». Ще раніше їх мультимедійний альбом «Trialog» був одним з головних претендентів на премію «Альбом року». Кожен раз дует створює концептуальний твір, багатогранний та цікавий. Новий альбом «Rocco» розповість 13 самостійних драматичних наративів про звільнення і прощення.
Насолодитися атмосферних лайвом: живі виступи талановитих виконавців завжди краще, ніж студійні записи, тому «почути» і «побачити» HVOB — це дві різні речі. Послухати їх треки ви можете завжди, а от можливість побувати на виступі австрійського електронного дуету трапляється не так часто. Скористайтеся цим шансом і приходьте 24 травня в клуб Atlas!
Стати частиною світового концертного туру: кожен реліз HVOB робить їх все більш популярними, географія гастролей стає ширшим, охоплює все більшу кількість країн. Ми раді, що Київ знову буде частиною їх концертного туру, так що зможемо одними з перших наживо почути новий альбом «Rocco», реліз якого заплановано на 15 березня.

Atlas