Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy)

билет на %s
id#23848

Концерты 

Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy)
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy)
Страна
Украина

21 червня на літній сцені комплексу Мистецький Арсенал прозвучить темпераментний, як сама Італія, бугі, блюз і рок-н-рол. Зустрічайте самобутній колектив родом з Болоньї - Fabio Ioanizzi & No Money Band!
Колектив No Money Band був заснований в 2005 році в Болоньї, Італія. Стиль, якого дотримуються музиканти - це синтез фортепіано, божевільної енергії рок-н-ролу, бугі і кантрі. У 2012 році Mr No Money Blues Band опублікували свій перший альбом «Soldi e Paura .. mai avuti» за участю кількох відомих італійських блюзменів. Отримавши популярність в рідній країні після свого першого туру, колектив вирушив до Індії і Непалу. У 2014 році співпраця з міжнародними артистами на фестивалі «Гімалайський блюз» призвела до запису нового альбому «Karma'n'Roll», який вийшов в 2015 році. Тоді ж No Money Band вперше приїхали з гастролями в Україну, а потім вирушили підкорювати США і Європу.
Сьогодні за їх плечима понад 1000 концертів і фестивалів, а також спільних проектів з блюзменами з усього світу. Характерна риса саунду групи - відсутність бас-гітари, що наближає музику до традицій жанру, і дає можливість для особливого драйву на концертах. Тим більше, що вокаліст і піаніст Fabio Ioannisci - справжній шоумен.
Теплого літнього ввечері 21 червня приходьте в Мистецький Арсенал, щоб насолодитися гарячою сумішшю блюзу, бугі і і рок-н-ролу від No Money Band!

 

Мыстецкий Арсенал