Курган і Агрегат

 
Билеты Atlas Weekend Friends Edition
05 липня 14:00 понеділок
Atlas Weekend Friends Edition
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Фільтр

Топ події в Київ

Билеты Мініленд
17 квітня 15:00
Мініленд
Билеты Приборкувачка драконів
15 квітня 11:00
Приборкувачка драконів
Билеты Я і Фелікс
15 квітня 11:00
Я і Фелікс
Билеты Панда Кунг-Фу 4
15 квітня 11:15
Панда Кунг-Фу 4
Билеты Сезон полювання
15 квітня 11:35
Сезон полювання
Билеты Повстання Штатів
15 квітня 11:50
Повстання Штатів
Билеты Емі Вайнгауз: Back to Black
15 квітня 12:10
Емі Вайнгауз: Back to Black
Билеты Дюна: Частина друга
15 квітня 13:00
Дюна: Частина друга
Билеты Материнський інстинкт
15 квітня 13:10
Материнський інстинкт
Билеты Я, «Побєда» і Берлін
15 квітня 13:35
Я, «Побєда» і Берлін
Билеты 20 днів у Маріуполі
15 квітня 15:00
20 днів у Маріуполі
Билеты Омен: Початок
15 квітня 15:25
Омен: Початок

Фото/Відео

Курган та Агрегат
Курган та Агрегат
Курган та Агрегат
Курган та Агрегат

Курган та Агрегат

Концерт Курган і Агрегат в Києві: як все буде?

"Ти шо мене на інтернет зимаеш?" - Якщо ви розмовляєте або розумієте те, що сказала Даша Астаф'єва, то вам знайома і близька творчість українських "силюків" під назвою "Курган і Агрегат".

На сьогоднішній день тріо вважається найщирішими реперами з української глибинки. В їхній творчості немає пафосу чи прагнення бути "міськими", тоді як невід'ємної "фішкою" колективу є сільська відкритість, нехитрі теми текстів, вживання суржику, приправленого ненормативною лексикою.
Вони прості, веселі і, можна сказати, домашні. Домашні не по-затишного: м'які білі і пухнасті, а домашні - як спортивні треники і розтягнута майка, але тобі в цьому комфортніше за все, так як в такому одязі ти відчуваєш самого себе і не потрібно ні перед ким "викабелюватися" і "здаватися".
Для створення більшої атмосферности їхніх виступів, на задньому фоні сцени розміщується величезний килим. Червоний такий, як у бабусі в селі. Феномен їхньої популярності можна пояснити тільки простотою і щирістю. І яким би ти не був манірним, під час виступу Курган і Агрегат ти не зрозумієш, коли почнеш слемити з усіма і підспівувати приспіви. Наче на сільському весіллі, танцювати з троюрідною тіткою нареченої на затоптаному городі в калошах під акомпанемент місцевої живої музики. У цьому є своя романтика.
Дебютний концерт Курган і Агрегат в Києві пройшов у столичному клубі Atlas, де і познайомилися з Дашею Астаф'євою. Тоді хлопці були здивовані, що на їхній концерт прийшло близько тисячі осіб. До слова, свої пісні тоді група записувала на звичайний диктофон, кліпи знімали на телефон або відеокамеру 2000-х років. Такі творіння зливали у соцмережі, а там вони вже розліталися на всі боки і ставали вірусними мемами.
Перший гонорар Курган і Агрегат становив три тисячі гривень.

Зараз люмпен-реп-гурт досить популярний і затребуваний серед українських слухачів і не раз Курган і Агрегат Київ підкорювала своєю творчістю, драйвом і простим, але душевним гумором між піснями.

Курган і Агрегат: альбом

Не дивлячись на те, що свою творчість Курган і Агрегат почали ще з 2014 року, колектив має один альбом. Він вийшов в 2018 році під назвою "Средня школа репу", куди увійшло 13 композицій групи.
Також в цьому ж році учасник групи Євген (Курган) випустив власний міні-альбом під назвою "Бібліотека странних знаній".

Курган і Агрегат популярні хіти

Одним з найяскравіших кліпів групи є на пісню "Вчителька", в якому знялася секс-символ України Даша Астаф'єва. Зйомки проходили в приміщенні Київського Політехнічного Інституту.
Тріо "силюків" познайомилися з Дашею Астаф'євою під час свого дебютного виступу. Артистка настільки була вражена творчістю і манерою подачі Кургану і Агрегату, що після виступу сама прийшла до них за куліси і почала спілкуватися. Після цього усі разом списалися в соцмережах і у них зав'язалася дружба.
Пізніше Даша Астаф'єва зніметься ще в одному кліпі гурту під назвою "Габелі".
Як зізнаються самі хлопці, найдорожчим кліпом став "Пострижися як минулого разу". На зйомки кліпу витратили дві тисячі гривень - саме стільки коштувала оренда апаратури.
Написанням пісень, режисурою і зйомкою кліпів, аранжуванням займаються самі учасники колективу - Євген, Раміль і Аміль. А перше своє відео тріо завантажили в мережу інтернет у 2014 році під назвою "Лове (Love)", яке досить швидко стало вірусним.

Курган і Агрегат: чому варто піти на концерт в Києві?

Курган і Агрегат - дійсно феномен української сцени. Хлопці не мають музичної освіти, але це не заважає їм творити і привертати увагу все більшого числа слухачів.
Досить часто колектив є учасником таких музичних фестивалів нашої країни як:

  1. ZaxidFest під Львовом,
  2. тернопільський фестиваль Файне місто,
  3. Hedonism Festival в Києві,
  4. Respublica Fest в Хмельницькому
  5. Також на афіша Курган і Агрегат Київ значиться участь у наймасштабнішому фестивалі Східної Європи Atlas Weekend.

Вірусність і популярність в інтернеті гурту зробили свою справу і на рахунку Курган і Агрегат навіть є спільні роботи з діджеями VovKing і Tapolsky.
Їхня творчість близька і знайома багатьом українцям: і тим, хто залишився жити в селі, і тим, хто "понаїхали" в міста побільше, і веселить виключно міських жителів, адже вони теж в дитинстві їздили в село до бабусі або тітки або просто на дачу.
Загалом, як би ми не старалися манірничати і понтуватися, в душі кожного з нас живе щирий, прямолінійний і нехитрий "силюк", який любить простоту і сільську романтику. Тож покваптеся купити квитки Курган і Агрегат в Києві, щоб дати волю цій самій грані вашої особистості! Буде весело, обіцяємо!