Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. Вверх по реке

билет на %s
id#14564

Балет 

Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. Вверх по реке
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. Вверх по реке
Страна
Украина

ВГОРУ ПО РІЧЦІ
за мотивами оповідання Ф.С. Фіцджеральда «Загадкова історія Бенджаміна Баттона»
на музику Олександра Родіна
   балет на 1 дію
«Мене давно приваблював сюжет «Історії Бенджаміна Баттона», як основа для створення балетної вистави. Виклики, які розповідь про життя людей, що проживають його назад, диктує постановнику й виконавцю головної ролі, здаються, на перший погляд, нездоланними, та… Що може бути цікавішим від творчих завдань, котрі практично не можливо виконати?
То ж, у лібрето моєї вистави можна побачити не лише сюжетні алюзії оповідання Скотта Фіцджеральда, а й відголоски великого «Фауста» Гете. При цьому, «Вгору по ріці» – абсолютно авторська оповідка, тому що специфіка сучасного танцю не дозволяє зробити хореографічний підрядник літературних першоджерел. Я щасливий, що для роботи над виставою зміг зібрати чудову команду:
Композитор Олександр Родін, котрий написав свій емоційний струнний квартет, який став музичною партитурою балету;
Художник костюмів Дмитро Курята, який уже створив декілька вистав для театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ». Ці вистави стали справжніми бестселерами, котрі вподобали глядачі України й інших країн;
Художник Олександр Друганов, автор відеоряду, котрим супроводжується вистава  «Вгору по річці», створив для нашого театру чаруючий світ балету «Перехрестя», який став справжньою подією в культурному житті Києва», – Раду Поклітару.

 

Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества