Kyiv Modern Ballet. Лебединое озеро

билет на %s
id#14561

Балет 

Kyiv Modern Ballet. Лебединое озеро
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Kyiv Modern Ballet. Лебединое озеро
Страна
Украина

"Лебедине озеро. Сучасна версія «від KYIV MODERN BALLET в Києві!
28 лютого 2019 року в Жовтневому Палаці Києва відбудеться представлення від KYIV MODERN BALLET «Лебедине озеро. Сучасна версія «. Поставити класичний балет, який вже понад 100 років не залишає найкращі театральні сцени світу - це завжди виклик для хореографа. І Раду Поклітару прийняв цей виклик з гідністю. Музика Петра Чайковського з дитинства була частиною його життя. Тому він знав, що коли-небудь стане постановником цієї вистави.
Балет в 2 дії в постановці Раду Поклітару
Однак сюжет в «Лебединому озері» Раду Поклітару зовсім інший. Це не історія про підступність і кохання. Це притча про те, як важливо залишатися самим собою і прожити своє життя чесно таким, який ти є насправді. Головний герой тут - білий лебідь, якого злий геній, такий собі «доктор Франкенштейн», перетворив в хлопчика. І тепер на це створення чекають суцільна біль і страждання. Адже зовсім нелегко бути людиною і проживати чуже життя, коли насправді ти білий лебідь. Любов приходить до героя лише в мріях, а коли він отримує бажану свободу, виявляється вже пізно ...
Талановита сучасна хореографія, яскраві декорації та костюми, натхнення постановника і танцівників, перетворили цей балет у справжнє диво, яке не залишає байдужим жодного глядача. У 2013 році спектакль був відзначений престижною театральною премією «Київська пектораль» у номінації «Кращий музичний спектакль».

 

Октябрьский Дворец