Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару

билет на %s
id#21463

Концерты  Театр  Балет 

Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару
Страна
Украина

Постановній склад:
Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару
Художник костюмів - Дмитро Курята
Відеопроекція - Ольга Нікітіна

Балет «Вій» у постановці Раду Поклітару - містична історія за мотивами повісті Миколи Гоголя - притча про віру и зневір'я, про випробовування людської душі и сили духу. Божевільна історія, яка трап зі звичайний студентом Хомою Брутом, Розповідь про ті, что буває, коли віра у Власні возможности недостатньо міцна, а сон все важче відрізніті від реальності. Емоції, пристрасті, Відчай, боротьба з власним демонами. Як розпізнати зло, Пожалуйста іноді набуває лику безневинного и прекрасного створіння? Як протістояті самому ВІЮ? Хто ж ВІН - Вій? Сон, нечиста сила чи явні реалії сьогодення ...
Новий балет увібрав у себе кращий досвід головного балетмейстера Академічного театру «Київ Модерн-балет» Раду Поклітару - стильний мікс -музікі та хореографічного вирішенню, неповторний костюмів, унікальніх декорації та, Вперше, надсучасніх технологічних візуальніх ЗD-спецефектів, Які Ще не вікорістовуваліся у сучасности Українському танцювальна театрі.
Спеціально до вистави музику написано Українським композитором Олександром Родінім.
У балеті всі персонажі збереглі свои імена, та не Варто чекати ілюстрації всім відомого сюжету. Режісерське прочитання Раду Поклітару - це всегда творче переосмислені місця Дії, пропонованіх обставинних и вчінків героїв.

Октябрьский Дворец