Билеты Любов Успенська

Любов Успенська || 10 листопада 2019 || Палац Спорту

10 листопада 19:00
Київ · Палац Спорту
400 - 4300 грн.

Історія одного кохання: Любов Успенська дасть великий ювілейний концерт у Палаці спорту!
10 листопада на сцені київського Палацу Спорту відбудеться Великий сольний концерт найяскравішою виконавиці в жанрі «міський романс» - Любові Успенської!
В її творчому портфоліо - жіноча лірика, яка підкорила не одне покоління меломанів, суперхіти і більше 15 альбомів. У репертуарі - гучні дуети, в тому числі - зі співачкою NK (Настею Каменських) на пісню «Ти ж не забув», число прослуховувань якої на YouTube подолало позначку в 13 мільйонів! Вона - володарка десятків нагород і народної любові, а її концерти проходять з аншлагами не тільки в країнах Східної Європи, а й в США, Канаді.
Легенда естрадної музики - Любов Успенська виступить в Києві, де пройшло все її дитинство і юність, з великим сольним шоу, приуроченим до свого 65-річчя.
У Палаці Спорту для багатьох тисяч глядачів прозвучить ціла епоха музики, зрозумілою і близькою кожному, - чуттєві балади про кохання, зради, розлуки і пісні, що беруть за душу і відносить в танець. Гості вечора почують найгучніші хіти: «До єдиного ніжному», «Кабріолет», «Пропадаю я», «Ангел-охоронець», «Люба Любонька», «Гітара мається», а також сингли з крайніх альбомів.
До свого ювілею для українських шанувальників артистка готує унікальну програму в супроводі розширеного складу музикантів, а на сцену разом зі співачкою вийдуть спеціальні зіркові гості, імена яких поки не розголошуються.
Відразу після концерту в Києві Любов Успенська відправиться в тур по містах України. Так, суперзірка виступить у великих оперних театрах: 11 листопада в Одесі, 12 - в Харкові, 13 - в Дніпрі.

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Любов Успенська в Україні?

Любов Успенська виступає 10 листопада, 19:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Любові Успенської в Україні?

Квиток на концерт Любові Успенської Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 400 - 4300 грн.

📍 Де пройде концерт Любові Успенської?

Місце концерту - Палац Спорту

Любов Успенська || 10 листопада 2019 || Палац Спорту
10 листопада 19:00
400 - 4300 грн.