Лускунчик

билет на %s
id#8056

Театр  Шоу 

Лускунчик
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Лускунчик
Страна
Украина
Жанр
Сказка,Шоу,Танец,Музична казка

Починаючи цикл новорічно-різдвяних свят, запрошуємо всією сім'єю доторкнутися до вишуканого світу грації і краси, зануритися в казку, в чарівну всесвіт дитячих мрій.
8 грудня на сцені Національної музичної академії України ім. П.І Чайковського солісти Анна Єлісєєва та Микита Кайородов, а так само талановиті артисти театру «Молодий балет Києва» покажуть Вам справжній шедевр світового жанру, казковий балет-феєрію - «Лускунчик».
Сюжет казки А. Гофмана «Лускунчик і мишачий король» в обробці Маріуса Петіпа під музику великого П. І. Чайковського, твори якого заворожують ліризмом і поетичністю, вже кілька століть символізує новорічні свята. А пишне дитяче різдвяне святкування з фантастичними перетвореннями і магією, - навіть дорослим нагадує, що вони дорослі діти. Переглядаючи безліч разів, хочеться знову і знову занурюватися в цю феєрію дитячої фантазії. «Зло» в образі мишачого царства протиставляється доброму, світлому і серцевого, втіленому в образах Марі й Лускунчика, а подолання «злих чар» потужною силою любові, світла і розуму нагадує про безтурботне дитинство. Зробіть цей зимовий день незабутнім і гармонійним!
Головний балетмейстер-постановник - заслужений артист України Євген Кайгородов. Художні керівники - Галина та Дмитро Кайгородови, заслужені працівники культури України.
Балет на дві дії з антрактом. У виставі використовується фонограма.

Национальная музыкальная академия Украины им. Чайковского