Мюзикл під зоряним небом «This is me»

билет на %s
id#41425

Шоу 

Мюзикл під зоряним небом «This is me»
Дата и время

23 ноября 17:00

Начало через
Цена

200 - 400 грн.

Узнайте о снижении цены

Мюзикл під зоряним небом «This is me»
Страна
Украина
Жанр
Планетарий

Мистецький проект ARTSpace family™ Київського Планетарію за участю Театру мюзиклу «Комільфо» презентують повнокупольний мюзикл під зоряним небом «This is me».

Головна тема, що втілилась й у задум творців шоу — прорив гуманізму. Ми спробуємо показати, що зовнішність — це лише обкладинка книги, якою і являється жива людина. Як завжди, у шоу будуть ті, хто проти, хто осуджує. Без них не було б конфлікту, достатнього, щоб спалахнув вогонь цієї історії.

На сцені будуть розкриті долі реальних історичних персонажів, які мали певні фізичні або психологічні вади і, за це знаходились під постійним тиском соціуму. По суті, персонажі 19 сторіччя, яких можна буде побачити у мюзиклу, зазнавали того самого булінгу, який і зараз є гострою проблемою нашого суспільства. Особливо у підлітковому віці.

Мета мюзиклу — довести, що кожна людина чудова саме така, якою вона є від природи! Чи то жінка, в якої фізичною вадою є борода, чи то альбіноси, яких не торкнулися кольори, чи то товстуни, чи просто дивні люди.

Відвідавши повнокупольне музичне шоу «This is me» ви матимете можливість насолодитися надихаючою сюжетною лінією і вразитися всесвітньо відомими піснями та чарівною хореографією.

Майже всі види мистецтв на одній сцені, під одним із найбільших куполів Європи. Це варто бачити! Адже, одна з головних пісень цієї музичної вистави називається «Це грандіозне шоу!». Приходьте i переконайтесь у цьому на власнi очi!

Киев
Киевский планетарий
23 ноября
Киевский планетарий