Над прірвою в… (Norway. Today)

билет на %s
id#28041

Театр 

Над прірвою в… (Norway. Today)
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Над прірвою в… (Norway. Today)
Страна
Украина

Над прірвою в ... - зворушлива драма про силу любові
Думки про те, щоб в одну мить обірвати зв'язок з життям часом довгі місяці терзають юні, ранимі серця. Бунтарський дух змушує їх кидатися з крайності в крайність. У таких випадках будь-який необережний крок, нерозуміння, жорстокість з боку навколишнього світу може обернутися для підлітків фатальними наслідками.
Вистава в Києві розкриє межі можливого
Вистава «Над прірвою в ...» розповість надихаючу історію, яка змогла повернути віру в справжню красу життя. Любов не має меж, не знає заборон, не відмовить палаючим серцям. Вона може стати порятунком, а може повністю поглинути в безодню страждань. Не всі здатні відчути піднесене почуття, але тим, кому це вдається відкриваються нові можливості - здатність досягати горизонтів прекрасного.
Постановка «Над прірвою в ...» - це спроба поглянути на дійсність з боку підлітків, усвідомити глибину їх переживань. Вона відбудеться на сцені Театру російської драми ім. Л. Українки цієї весни. Вам залишається лише купити квитки на «Над прірвою в ... (Norway Today)». На нашій театральній афіші Києва вас чекають ще безліч цікавих постановок і вистав від столичних закладів.
У виставі беруть участь артисти: Анастасія Дерюгіна, Володимир Фетисов.

Театр русской драмы им. Леси Украинки