Билеты на концерты в Киеве

Билеты НАОНИ - Рождество
id#39858

Концерты  Новый Год 

Билеты на концерты в Киеве
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

НАОНИ - Рождество
Страна
Украина
Жанр
Новогоднее,Концерт,Народная музыка

Ось-ось засяє вбрана ялинка, зарясніють всіма кольорами веселки гірлянди, за вікном затанцюють сніжинки, а кіт вже щосили приготувався битися з новорічним серпантином. Але все одно ніби чогось не вистачає. Немає того зворушливого трепету і очікування свята, яке тішило нас в дитинстві. 

Згадайте "Різдвяну історію" Діккенса про старого Скруджа, який не любив Різдво, а потім змінився за одну ніч. Ця історія стала поштовхом для команди Marco Concert, щоб взяти справу в свої руки - влаштувати хоча-б малої частині Києва незабутній вечір; зробити так, щоб столичних Скруджей стало менше, а ті, хто чекають зимових свят з нетерпінням, з першої ноти перенеслися в казкову Лапландію. Вся справа в музиці - лише вона здатна створити потрібну атмосферу за лічені секунди.

23-го грудня в Будинку Архітектора відбудеться концерт, який ви і ваші близькі запам'ятають надовго.

Відповідальні за ваш настрій: Національний оркестр народних інструментів під керуванням головного диригент і народного артиста України Віктора Гуцала.
Посміхніться, уявивши, що диригент - це Санта, а НАОНІ - його різдвяні ельфи. І згадайте про це ввечері 23-го грудня.

Так що, готові до потужного емоційного потоку цієї події?

Легендарні композиції Штрауса, Чайковського, Леонтовича, знайомі нам з дитинства в живому виконанні одного з кращих оркестрів Європи - непробачно пропустити!

До речі, ми говорили, що цей вечір - прекрасна можливість подарувати дорогій людині найдорогоцінніший подарунок? Теплі спогади - ось що дійсно важливо і цінно. Тим більше, довго думати над приводом не доведеться. У наші двері вже стукає святий Миколай, Новий Рік та Різдво! Головне, вчасно їх відкрити і впустити ці аромати і звуки в свій будинок і душу.

Заплануйте все до дрібниць, щоб атмосфера чарівництва не покидала вас ні на хвилину.

Чуєте цей звук? Це Санта під'їжджає зі своєю упряжкою.

Встигніть відхопити квиток, і нехай музика править балом!

Киевский дом архитектора (Киев)