Новий Рік на телеканалі ZIK

билет на %s
id#7975

Концерты 

Новий Рік на телеканалі ZIK
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Новий Рік на телеканалі ZIK
Страна
Украина
Концерт Новий рік на телеканалі ZIK  Жовтневий палац ,в Києві відбудеться 25 грудня 2018 р, 19:00. Новорічна шоу-біз-подія!!!Зимові свята розпочнуться з феєричного High-level шоу!
25 грудня о 19:00 концертна зала МЦКМ, здригнеться від мегавибуху музичного драйву, відбірного гумору та позитиву.Співати, танцювати, жартувати - саме так потрібно Новий 2019 рік зустрічати!У столичному івент-холі в один день та на одній сцені згуртуються відомі українські артисти та залунають популярні хіти.
Майже рік Україна чекала на таку масштабну зіркову концентрацію: кращі сузір'я музикантів, виконавців та артистів оригінального жанру спалахнуть із неймовірною творчою силою цього чарівного передноворічного вечора!
Новорічний концерт запалять зірки українського шоу-бізнесу:
MAD HEADS UA
МЯТА
SONYA KAY
SELFY
СолоХа
LAUD
KISHE
Дует Анна-Марія
ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН
ВІКТОР ПАВЛІК
Наталія Бучинська
ПЕТРО ЧОРНИЙ
ТАРАС ПЕТРИНЕНКО
ІВАН ПОПОВИЧ
Артур Боссо
Керувати парадом нон-стоп ХІТІВ буде енерджайзер-ведучий - нестримностьобний містер Big Boss. Досвідчений "гуру розваг" вправно налаштує свято на куражну хвилю незабутніх емоцій! Кучерява мега-шевелюра Біг Боса - то яскрава візитівка шоу-мена, а посмішка від споглядання цього персонажа вперше - це лише емоційний "аператив". Готуйтеся, бо далі буде справжнє виверження вулкану веселощів, розваг і нестримного сміху! Отримати "найноворічніші" враження можна на рік уперед ще й із гарантією!Спалахи фотокамер і ТЕЛЕЗЙОМКА увічнять цей мегакрутий день. Потрапити в кадр зобов'язаний кожен відвідувач шоу - це крок назустріч популярності, шанс стати ближче до зірок! Телевізійна версія "найноворічнішого" концерту транслюватиметься в ефірі каналу "ZIK" 31 грудня о 23:00. Тож усі учасники зйомок (і артисти, і гості) отримають унікальний шанс напередодні святкової півночі "заглянути" з телеекранів до кожної домівки українців.Яскравіше за святкові вогні на ялинці сяятиме головна івент-подія - Новорічний концерт на ZIK! Долучайтеся! Гарантовано 2019 рік буде відсвяткований в атмосфері потужного саунду та дотепних жартів!
 
 
Октябрьский Дворец