Квитки на Один в Каное - Афіша концертів в Києві

 
Билеты Atlas Weekend Friends Edition
05 липня 14:00 понеділок
Atlas Weekend Friends Edition
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Один в Каное
09 червня 19:00 середа
Один в Каное
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Фільтр

Топ події в Київ

Билеты Мініленд
17 квітня 15:00
Мініленд
Билеты Приборкувачка драконів
17 квітня 11:00
Приборкувачка драконів
Билеты Я і Фелікс
17 квітня 11:00
Я і Фелікс
Билеты Панда Кунг-Фу 4
17 квітня 11:15
Панда Кунг-Фу 4
Билеты Велетні Ла-Манчі
17 квітня 11:15
Велетні Ла-Манчі
Билеты Сезон полювання
17 квітня 11:35
Сезон полювання
Билеты Повстання Штатів
17 квітня 11:50
Повстання Штатів
Билеты Емі Вайнгауз: Back to Black
17 квітня 12:10
Емі Вайнгауз: Back to Black
Билеты Дюна: Частина друга
17 квітня 13:00
Дюна: Частина друга
Билеты Материнський інстинкт
17 квітня 13:10
Материнський інстинкт
Билеты Я, «Побєда» і Берлін
17 квітня 13:35
Я, «Побєда» і Берлін

Один в Каное

Концерт Один в каное в Києві: як все буде?

Український колектив Один в каное - абсолютно унікальне явище, своєрідне і неповторне. Їхня творчість полонить своєю ніжністю, ненав'язливістю і остаточно закохує в себе глибиною і змістом текстів.

Утворився гурт у 2010 році в самому душевному місті України - Львові. Зараз тріо побувало з гастролями в Англії, Молдові, Чехії, Білорусії, Франції, Польщі. Але хто б що не говорив, приємніше завжди спостерігати, коли красується афіша Один в каное Київ. Не дивлячись на цікавість до творчості гурту далеко за межами нашої країни, Швайдак Ірина та її команда активно гастролюють українськими містами.

Популярність гурту можна назвати феноменом сучасності, адже Один в каное жодного разу не брали участь в будь-яких талант-шоу, не намагалися пробитися на велику сцену. Популярність і впізнаваність їм принесла виключно їхня творчість, яка просто закохує в себе з кожним разом все більше і більше слухачів.

Виступи Один в каное - це унікальна можливість зарядитися неймовірною енергетикою і отримати відповіді на свої душевні питання. Адже їхня творчість поза сумнівами можна назвати духовною і душевною, філософською і образною.

На сьогодні композиції колективу займають високі позиції в радіо чартах країни і широко відомі за її межами, тому що це не просто пісні, а дійсно своєрідні і неповторні шедеври сучасної української музики.

Купуючи квитки Один в Каное в Києві, ви купуєте перепустку в чудовий світ багатогранних емоцій, натхнення й осяяння. Ніщо не замінить відчуттів, які ви отримаєте на живому концерті!

Один в каное: альбом

Дебютний альбом Один в каное вийшов у 2016 році з однойменною назвою. Не дивлячись на те, що це сталося через шість років після заснування гурту, збірник вміщував в себе аж 25 композицій.

Оскільки на час виходу альбому гурт вже користувався популярністю, студійна робота була оцінена високо як цінителями творчості українського інді-гурту, так і музичними критиками та експертами.

"Один в каное" складається з двох частин. Перша вмістила в себе 13 треків загальною тривалістю 43 хвилини. Друга частина складається з 12 пісень, якими можна насолоджуватися майже 36 хвилин.

У дебютній студійній роботі українського інді-колективу присутня пісня "Пішы" білоруською мовою. Решта композиції - україномовні.

Один в каное: популярні хіти

Сама Ірина Швайдак зазначає в інтерв'ю, що багато слухачів ототожнюють образ виконавиці і ліричний образ її композицій. Тому приписують їй якісь неіснуючі факти з життя або риси характеру. Артистка рекомендує цього не робити.

Ось, наприклад, в композиції "Човен" використовується поезія Івана Франка, а в "Про білізну" - Романа Тарнавського. Пісня "Колискова" - народна.

Як запрошені гості, Один в каное виступали на одному з прямих ефірів телевізійного шоу "Х-Фактор - 6" в 2015 році, представивши всій Україні пісні "Небо" і "Човен". А в 2016 стали єдиним українським гуртом, який виступив на сцені Кембриджського університету.

Особливою популярністю користується композиція "У мене немає дому", яка вийшла окремим синглом у 2019 році. Це досить філософська пісня, яка переплітається з питанням швидкоплинності життя і його завершення. І якщо ми в цьому світі не вічні, то чи може щось бути "нашим"?

Один в каное має єдиний офіційний відеокліп і він якраз знятий на "У мене немає дому".

Один в каное: чому варто піти на концерт в Києві?

Один в каное вважають феноменом української музики. Вони не шукали слави, але вона знайшла їх. Вони творили заради мистецтва і так, як підказувало серце. І це отримало відгук у душах мільйонів українців.

Концерт Один в каное в Києві подія, що збере тисячі однодумців і тих, кому дійсно подобається українське творчість. Сучасне унікальне українське творчість.

Тут не буде ефектних шоу, богемних костюмів або тих, хто пишається декорацій. Тільки музика, слова і ваша душа. Нічого зайвого, нічого відволікаючого, що завадило б заглибитися в межі підсвідомості і філософію життя.

Інді-колектив з радістю поділиться своїми фантазіями, думками і інтерпретаціями. Все це з'єднає з мелодійністю і унікальністю. Ось саме таким буде виступ Один в каное Київ. Приходьте, будете вражені!