Холодне серце

билет на %s
id#26294

Театр  Детям 

Холодне серце
Место

Freedom Hall

Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Холодне серце
Страна
Украина

«Холодне серце» — грандіозна вистава від продюсерського центра «MadeinOdessa» створеного за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу «Walt Disney». Вистава дивує новими фактами: з’явлення героїв, з якими глядач не був знайомий раніше, неочікувані повороти сюжету, об’єднаний в оригінальний чарівними подіями сценарій.

«Холодне серце» — це яскраве, захоплююче у своєму роді унікальне шоу для всієї родини. Масштабність вистави, неймовірні пригоди з більш 40 персонажів на сцені, яскраві декорації та костюмами, дивовижна музика, вогняне шоу, акробатичні трюки, сучасна хореографія — дарує глядачам відчуття свята. Дива у вигляді спец-ефектів та інтерактивних моментів під час яких гості приймають безпосередню участь в низі фантастичних подій, приводять в захоплення дорослих та дітей.

Постанова має успіх не тільки в Україні, але й за кордоном. Проект «Холодне серце» і всі його учасники отримали подячні сертифікати у фестивалі «SharjahChildren’sReadingFestival, 9thEdition» та запрошення на гастролі в інші країни світу.

Сподіваємось що кількість глядачів буде продовжувати прихильно рости.

Freedom Hall