Хор им. Г. Верёвки

билет на %s
id#21344

Концерты  Шоу 

Хор им. Г. Верёвки
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Хор им. Г. Верёвки
Страна
Украина

29 травня в ЦКМ «КПІ» Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г.Г. Верьовки здійснить навколосвітню подорож.

Національний заслужений академічний народний хор України ім. Г. Верьовки виступить із новою програмою «Пісні і танці народів світу» в ЦКМ «КПІ» 29 травня. Глядачі разом з артистами, завдяки пісням і танцям, мандруватимуть навколо світу та ознайомляться з особливостями  культури кожної з 29 країн.
Дізнатися, як китайською буде «жасмін», а хто з народів використовує хустинку в танці аби руки партнерів не торкалися один одного і багато інших цікавинок ви зможете на концертах 29 травня.

Національний хор за 75 років відвідав більш ніж 100 країн. Надбанням колективу у цих подорожах стали перлини пісенної спадщини, кращі зразки світової музики та хореографії . Більш ніж 100 артистів на одній сцені та до 30 змін костюмів -  все це за 2 години ви зможете побачити і почути на сцені ЦКМ «КПІ» 29 травня.
Нова програма «Пісні і танці народів світу» - музична подорож, яку ви повинні здійснити разом з Національним хором Г. Верьовки.

Азербайджан
Білорусь
Болгарія
Бразилія
Велика Британія
Венесуела
Вірменія
Греція
Грузія
Естонія
Ізраїль
Іспанія
Італія
Китай
Колумбія
Корея
Латвія
Литва
Мексика
Молдова
Німеччина
Польща
Португалія
Румунія
Словаччина
Франція
Угорщина
Хорватія
Чехія

Дом культуры НТУУ (КПИ)

Социальная активность