Токсини

Билеты Токсини
id#44090

Театр 

Токсини
Начало через
Цена

50 - 100 грн.

Узнайте о снижении цены

Токсини
Страна
Украина
Жанр
Мелодрама

Трапляється так, що батько повертається через 20 років, аби зустрітись з вже дорослим сином. Як пояснити чому в житті так сталось, як знайти потрібні слова і чи можливо налагодити стосунки? Дехто втрачає дитину, і намагається помститись вбивці. Але чи помста загоїть рани втрати? Або ж тобі пропонують посаду твоєї мрії, ти один з сотень претендентів, проте, за це ти змушений заплатити своїм минулим, частиною життя та єдиним що маєш — спогадами. Чи це справедлива ціна заради майбутньої посади?
Всі герої цієї історії бажають змінити світ на краще, прагнуть віднайти справедливість, позбутись токсичності. Проте, що робити, якщо в певний момент усвідомлюєш, що ця токсичність — частина тебе самого? Перебуваючи в соціумі, ми періодично отруюємо життя одне одному. Токсичність — частина нашої дійсності.
П’ять дверей — за кожною з них своя історія. П’ять ситуацій — п’ять версій розвитку подій, хоча здавалося, що фінал незмінний. П’ять захоплюючих сюжетів на межі. На межі токсичності. Пошукаємо шлях до зцілення?

Мова вистави — українська
Тривалість — 2 год. без антракту
Жанр — Теа-кліп
Прем’єра — 23 листопада 2019 року
Автор — Кшиштоф Бізьо
Режисер — Олексій Лісовець
Художник — Юрій Ларіонов
Художниця по костюмам — Христина Корабельникова
Актори Владислав Писаренко
Сергій Коршиков
Володимир Кравчук
Дмитро Олійник
Сергій Кияшко

Киев
Киевский театр драмы и комедии на левом берегу Днепра
31 января
02 февраля
Киевский театр драмы и комедии на левом берегу Днепра