Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС

билет на %s
id#28089

Детям  Шоу 

Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
Начало через
Цена

500 грн.

Узнайте о снижении цены

Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
Страна
Украина
Жанр
Для детей,Приключения,Планетарий

Вояджер: Нескінченна Подорож

Шоу розповідає захоплюючу історію про найбільш знаменну космічну місію в історії людства. 1977 року було запущено два космічних апарати для дослідження найвіддаленіших планет Сонячної системи: Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна та їхніх супутників.

Ці космічні апарати збагатили нас знаннями про далекі світи. Тепер, через чотири десятиріччя, вони досліджують міжзоряний простір.

Як дві пляшки, запущені в космічний океан, ці два зонди несуть із собою міжзоряне послання — Золотий Диск із записами, адресованими позаземним цивілізаціям.

Подивимось на планети-гіганти очима космічних апаратів «Вояджер» та повторимо їхню подорож у цьому новому повнокупольному фільмі для планетаріїв.

Рік: 2018
Тривалість: 27 хв.
Вік: 9+
Виробництво: Україна
Земля з МКС

Гігантський об’єкт у космосі — Міжнародну космічну станцію — скорочено називають «МКС». Цей створений людиною штучний острів облітає планету за 90 хвилин. Там позмінно працюють шестеро космонавтів, які проводять експерименти, дослідження та спостереження за Землею і космосом загалом. Зміна триває півроку. На МКС не надто багато ілюмінаторів. Але тут є місце, звідки відкривається чудовий вид: «Купол» із сімома віконцями. Через віконця Купола завжди можна побачити Землю, і саме тут астронавти насолоджуються неймовірними краєвидами. Погляньмо, який вигляд звідси має наша Земля. З висоти чотирьохсот кілометрів над поверхнею Землі.

Тривалість: 16 хв.
Рекомендований вік: 6+
Країна-виробник: Японія
Рік виробництва: 2017

Киев
Киевский планетарий
06 декабря
07 декабря
08 декабря
09 декабря
10 декабря
11 декабря
12 декабря
13 декабря
14 декабря
15 декабря
16 декабря
17 декабря
18 декабря
19 декабря
20 декабря
22 декабря
Киевский планетарий