Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС

Билеты Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
id#28089

Детям  Шоу 

Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
Начало через
Цена

100 - 150 грн.

Узнайте о снижении цены

Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
Страна
Украина
Жанр
Для детей,Приключения,Планетарий

Вояджер: Нескінченна Подорож

Шоу розповідає захоплюючу історію про найбільш знаменну космічну місію в історії людства. 1977 року було запущено два космічних апарати для дослідження найвіддаленіших планет Сонячної системи: Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна та їхніх супутників.

Ці космічні апарати збагатили нас знаннями про далекі світи. Тепер, через чотири десятиріччя, вони досліджують міжзоряний простір.

Як дві пляшки, запущені в космічний океан, ці два зонди несуть із собою міжзоряне послання — Золотий Диск із записами, адресованими позаземним цивілізаціям.

Подивимось на планети-гіганти очима космічних апаратів «Вояджер» та повторимо їхню подорож у цьому новому повнокупольному фільмі для планетаріїв.

Рік: 2018
Тривалість: 27 хв.
Вік: 9+
Виробництво: Україна
Земля з МКС

Гігантський об’єкт у космосі — Міжнародну космічну станцію — скорочено називають «МКС». Цей створений людиною штучний острів облітає планету за 90 хвилин. Там позмінно працюють шестеро космонавтів, які проводять експерименти, дослідження та спостереження за Землею і космосом загалом. Зміна триває півроку. На МКС не надто багато ілюмінаторів. Але тут є місце, звідки відкривається чудовий вид: «Купол» із сімома віконцями. Через віконця Купола завжди можна побачити Землю, і саме тут астронавти насолоджуються неймовірними краєвидами. Погляньмо, який вигляд звідси має наша Земля. З висоти чотирьохсот кілометрів над поверхнею Землі.

Тривалість: 16 хв.
Рекомендований вік: 6+
Країна-виробник: Японія
Рік виробництва: 2017

Киев
Киевский планетарий
20 января
21 января
22 января
23 января
24 января
25 января
26 января
27 января
29 января
30 января
31 января
01 февраля
02 февраля
03 февраля
04 февраля
05 февраля
06 февраля
07 февраля
08 февраля
09 февраля
Киевский планетарий