Квитки на Йоав - Афіша концертів в Києві

 
Билеты Yoav - Multiverse Tour 2019
27 лютого 19:00 середа
Yoav - Multiverse Tour 2019
Подія закінчилась
Фільтр

Топ події в Київ

Билеты Мініленд
9 грудня 15:00
Мініленд
Билеты Osocor Winter Residence | London
10 грудня 10:00
Osocor Winter Residence | London
Билеты VOYAGE від APLAY
10 грудня 17:00
VOYAGE від APLAY
Билеты Osocor Winter Residence | London
11 грудня 10:00
Osocor Winter Residence | London
Билеты Fairmont Classic — Christmas
25 грудня 15:00
Fairmont Classic — Christmas
Билеты Iмперiя янголiв
25 грудня 18:00
Iмперiя янголiв
Билеты Чотири Різдва
8 грудня 19:00
Чотири Різдва
Билеты Сам удома
9 грудня 16:00
Сам удома
Билеты  Ельф
9 грудня 18:40
Ельф

Йоав

Купити квиток на концерт Yoav в Києві

Музика Йована приваблює слухачів своїм особливим стилем, адже музикант органічно поєднує інді, техно, рок, джаз, лаундж та форл. А для створення таких оригінальних композицій він використовує тільки гітару. Цей струнний інструмент дивним чином перетворюється в духовий і перкусійний інструмент. Весь секрет Йована у використанні різних процесів і гітарних примочок.

За допомогою звичайної акустичної гітари артист створює по-справжньому нову і незвичну музику. Одне почути запити мелодії і зовсім інше наживо побачити, як за допомогою звичайного інструмента, мікрофона і процесора ізраїльський виконавець заводить публіку. У столичної публіки є можливість почути і побачити, як створюється така музика. Для цього всього лиш потрібно купити квиток на концерт Yoav в Києві. Вам гарантований особливий вечір в компанії з одним із найталановитіших музикантів сучасності.

На TicketsBox є квитки на концерт Yoav в місті Київ

На сцені музикант виглядає незвично, хоча і створена ним музика звучить дуже просто:

  • може все через обшарпану гітару, яка набула такого вигляду через створюваного з її допомогою скреготу і її використання в якості певного інструменту;
  • музикант на сцені один, але публіка в залі, закривши очі, бачить цілу групу. Таке відчуття надає багатогранність та багатство музики;
  • Yoav на сцені виступає босоніж. Це стало стилем артиста - босим йому зручніше перемикати педалі, за допомогою яких він прописує семпли.

Yoav в Києві - знайомство з новою музикою

Манера виконання музикантом партій на гітарі незвичайна. Слухачі можуть часто почути високі ноти і нестандартні набори акордів. Це і робить творчість артиста оригінальним. Музику Йована неможливо сплутати з чимось іншим, за твердженням багатьох критиків він створює по-справжньому новий напрямок музики.

Концерти Йована в Києві і інших міста - це особливі зустрічі, які проходять на ліричних нотах, вони щирі та відверті. Артист спілкується публікою, більше говорить англійською, але так само знає російську мову, хоча і спілкується нею з дуже дивним акцентом.

Як Йован створює свою музику?

Це неймовірне видовище, воно руйнує всі стандартні канони гри на гітарі. Музикант грає мелодії, б'ючи долонею по гітарі, шоркає по струнах, навіть шкребе нігтями по деці. Слухаючи це все в плеєрі неможливо до кінця розкрити всю глибину творчості виконавця. Квитковий оператор TicketsBox рекомендує особисто відвідати концерт Yoav в Києві і максимально відчути всю обдарованість сучасного мульти інструменталіста.

В процесі гри всі частини гітари задіяні, а музика змішується з сухим хрипким голосом вокаліста. Спочатку все змінюється м'яким соул, а далі переходить на фальцет.

Фанати Йована закохані в його багатогранну музику, яка також однорідна і цікава. Кожен звук мелодій тонкий і чутливий, все завдяки глибині емоцій виконавця. Унікальна гра Йована презентована в одній з його пісень, де музикант знайомив слухача з ударними, бас-гітарою і грав хай-тек. Все це за допомогою однієї гітари. Завершальними нотками став ніжний вокал і світлі гітарні тони.

Незважаючи на те, що у гітари Йована важка і довга доля, все це видно на її корпусі, через нетривіальне використання інструменту, музикант з її допомогою створює справжнє диво.

Концерт Yoav в Києві обіцяє бути теплою зустріччю з публікою, протягом якої артист буде ділитися з залом своїми емоціями і настроєм. Танцюючі рухи пальців музиканта - це не просто гра, це пристрасть, котра пронизує кожен рух його тіла. Щоб відчути все це в режимі реального часу, потрібно купити квитки на концерт Yoav в Києві і зануритися у всю широту людських можливостей і унікальне виконання пісень артиста.