5'nizza

 
Билеты 5'nizza
25 вересня 19:00 п'ятниця
5'nizza
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Atlas Weekend Friends Edition
05 липня 14:00 понеділок
Atlas Weekend Friends Edition
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты 5nizza
09 березня 19:00 понеділок
5nizza
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Фільтр

Топ події в Київ

Билеты Мініленд
17 квітня 15:00
Мініленд
Билеты Павуче лігво
14 квітня 20:25
Павуче лігво
Билеты Приборкувачка драконів
15 квітня 11:00
Приборкувачка драконів
Билеты Я і Фелікс
15 квітня 11:00
Я і Фелікс
Билеты Панда Кунг-Фу 4
15 квітня 11:15
Панда Кунг-Фу 4
Билеты Сезон полювання
15 квітня 11:35
Сезон полювання
Билеты Повстання Штатів
15 квітня 11:50
Повстання Штатів
Билеты Емі Вайнгауз: Back to Black
15 квітня 12:10
Емі Вайнгауз: Back to Black
Билеты Дюна: Частина друга
15 квітня 13:00
Дюна: Частина друга
Билеты Материнський інстинкт
15 квітня 13:10
Материнський інстинкт
Билеты Я, «Побєда» і Берлін
15 квітня 13:35
Я, «Побєда» і Берлін
Билеты 20 днів у Маріуполі
15 квітня 15:00
20 днів у Маріуполі
Билеты Омен: Початок
15 квітня 15:25
Омен: Початок

Фото/Відео

5'nizza
5'nizza
5'nizza

5'nizza

Концерт 5'nizza в Києві: як все буде?

Якщо вам відома історія про солдата - недоношеної дитини війни, який не пам'ятає, як він народився і де, а його ноги завжди в піску, тому що живе на Ямайці. Хлопця, який не кидав нікого ніколи, який говорив тільки “ні” іноді. І чия стріла запізнилася, але у знак вибачення він подарував дощ. Якщо ви знаєте, про кого йде мова, то напевно знайомі з творчістю гурту з Харкова під назвою 5'nizza.
Так, ми знаємо, що знайомі. Тому почитати про концерт 5'nizza в Києві вам буде цікаво.
Піку популярності колективу вдалося досягти на початку нового міленіуму абсолютно випадково. Зібравшись на фестиваль Kazantip, який тоді ще проходив в Криму, хлопці захопили з собою гітару і 25 своїх дисків. Під час заходу трапився перебій з електроживленням і вся територія фестивалю погрязла у темряві й тиші. Сергій Бабкін та Андрій Запорожець не розгубилися і просто почали грати свої композиції сидячи на піску.
До них почали підходити люди і просто насолоджуватися піснями. Таким чином вони познайомилися з Едуардом Шумейко, який запропонував відправитися з ним в тур. Ось так все і закрутилося-завертілося. Про гурт 5'nizza дізналися далеко за межами не тільки Харкова, а й України. А усі 25 дисків зі своїми піснями хлопці розпродали в той же вечір.
З того моменту багато води утекло: за шаленою популярністю відбувся розпад групи і через довгий час її возз'єднання. Але ми все одно залишаємося прихильниками 5'nizza за щирість і душевність гурту.
Звичайно, в професійному плані і Андрій, і Сергій перевершили себе початкових в багато разів, але фішка 5'nizza криється в акустичному звучанні гітари і хіп-хоп-реггі-фанк стилю гурту. Вони до болю "свої" і залишаються такими зі своєю публікою не дивлячись на довгі роки розлуки.
Ви ще сумніваєтеся, купувати квитки чи ні? Дивіться на афіша 5'nizza Київ і відзначайте цей день в календарі. Адже саме цей вечір буде наповнений душевністю, драйвом і мелодійністю на яку тільки здатні учасники гурту.

5'nizza: альбоми

Композиції дуету вмістилися у три студійні альбоми. Хлопці згадують, що перший свій (піратський) альбом записали за 30 доларів - саме стільки коштувала погодинна оренда студії звукозапису. Увесь збірник був записаний з першого разу, а обкладинка роздрукована на звичайному принтері. Але це не завадило альбому розходитися великим тиражем.
Пізніше Сергій та Андрій перевидадуть вже офіційно свій дебютний реліз "П'ятниця” в 2003 році.
Через два роки хлопці випускають другий альбом "О5", який відрізнявся більшою професійністю від першого і отримав досить позитивні оцінки критиків, експертів, ну і безсумнівно публіки.
Третій альбом вийде аж через 12 років в 2017 році з назвою "КУ". Робота вийшла і сама досить легкою і простою. Після довгого шляху самостійної кар'єри учасники колективу з возз'єднанням змогли повернутися в той юнацький і по-доброму божевільний час - початок "двохтисячних", коли все ще було попереду.

5'nizza: популярні хіти

Найпопулярнішими хітами з початку кар'єри, які грають до сих пір є такі композиції:

  1. "Ямайка",
  2. "Солдат",
  3. "Стрела",
  4. "Ты кидал",
  5. "Я не той...".

Впевнені, що будь-яку з цих пісень ви з легкістю згадаєте і наспіває.
З нового етапу після возз'єднання хочеться відзначити композицію "Вверх", яка наповнена життєствердним і філософським змістом.
Дуже доброю і позитивною вийшла пісня "I believe in you". З її презентації ознаменувалось возз'єднання 5'nizza.
І ритмічну джазово-фанкову композицію "Человек дождя" з бітбоксом від Сергія Бабкіна.
До слова, якщо ви не знали, то гурт 5'nizza у своїх композиціях завжди використовував тільки один інструмент - гітару.  Нестачу інших інструментів музиканти вміло імітували за допомогою власного голосу і бітбоксу.

5'nizza: чому варто піти на концерт в Києві?

Творчість 5'nizza - це ціле покоління, своєрідна музична ніша, яка сповнена простоти, легкості і ритму, але не позбавлена ​​філософії і своїх власних принципів.
Відвідати виступ П'ятниця Київ - це зробити певний камбек в юність, у період веселощів і фану, коли все в житті виходить само собою, тому що ти в гармонії зі світом і від душі насолодитися такими близькими за змістом композиціями.
У цей вечір, як завжди, зустрінуться четверо: Андрій Запорожець, Сергій Бабкін, гітара і вдячна публіка. Будуть звучати старі-добрі улюблені пісні, також група познайомить вас з новими композиціями, але обов'язково в незмінному фірмовому стилі 5'nizza.
Погодьтеся, адже в період електронної музики і всіляких спецефектів так хочеться відвідати затишний акустичний концерт, де ніщо не відволікає від таланту артистів. І тільки щира музика об'єднує серця.

Приємним доповненням стане те, що квитки 5'nizza в Києві можна придбати онлайн. А це означає, що зробити подарунок собі або порадувати своїх близьких простіше простого.