Билеты Evanescence

Evanescence || 20 вересня 2019 || Концертна зала Stereo Plaza

20 вересня 20:00
Київ · Концертна зала Stereo Plaza
1250 - 6250 грн.
Жанр : Рок

До Києва повертаються легендарні Evanescence з новим альбомом!
Вони - одна з головних готик-рок груп нульових. Їх кліпи постійно крутилися в ротації українських і зарубіжних каналів. Їх пісні слухали маленькі хлопчики і дівчатка, які зараз працюють на серйозних роботах або обзавелися сім'ями.
Хочете знати, наскільки вони популярні? Крикніть в натовпі людей на вулиці: "WAKE ME UP". І кілька людей вам точно скажуть: "WAKE ME UP INSIDE". Це Evanescence і вони приїжджають до Києва дати великий сольний концерт.
Дата - 20 вересня, місце - Stereo Plaza.
У Києві Evanescence представлять альбом Syntesis. Це улюблені всіма композиції, тільки в новій обробці, зіграні з повним симфонічним оркестром.
"Я звикла мріяти по-крупному. Ідея з'явилася з однієї лише думки:" Як круто буде зробити нові версії пісень з оркестром і електронними елементами ". Все перетворилося на велику снігову грудку досить швидко, завдяки нашому досвіду, а також професіоналам, які підтримали цю затію ", - розповідає Емі Лі, фронтвумен Evanescence.
Чи додала, що їй було надзвичайно приємно знову попрацювати над тими треками, які вже начебто відбулися і пройшли перевірку часом: "Ці композиції давно живуть своїм життям. Я отримала абсолютно новий досвід, згадуючи, як я працювала над ними, коли мені було 20 років і зараз, коли мені виповнилося вже 35 ".
Syntesis вражає своїм розмахом. Пісні, які до цього вважалися гучними і емоційними, отримали нові сили. З ними вони стали звучати ще голосніше і емоціональнеее в кілька разів. Як відзначають в групі, альбом вийшов хорошим прикладом того, як прокачати минуле і показати чіткі перспективи на майбутнє.
Syntesis, як і попередні релізи Evanescence, які розійшлися тиражем в 25 мільйонів, став успішним. Він потрапив в топ-10 Billboard і в топ-30 британського чарту. У цьому році група відправиться на світові гастролі, де пісні будуть зіграні в нових версіях. Києву дуже пощастило опинитися в щільному графіку групи.

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Evanescence в Україні?

Evanescence виступає 20 вересня, 20:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Evanescence в Україні?

Квиток на концерт Evanescence Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 1250 - 6250 грн.

📍 Де пройде концерт Evanescence?

Місце концерту - Концертна зала Stereo Plaza

Evanescence || 20 вересня 2019 || Концертна зала Stereo Plaza
20 вересня 20:00
1250 - 6250 грн.