Билеты “Народжена в серпні”: 24 травня Марта Липчей з першим великим сольним шоу!

“Народжена в серпні”: 24 травня Марта Липчей з першим великим сольним шоу! || 24 травня 2024 || пр. Академіка Глушкова, 1

24 травня 19:00
Київ · VYAVA на ВДНГ
500 грн.

“Народжена в серпні”: 

24 травня Марта Липчей з першим великим сольним шоу! 

Вперше! Українська поп-рок співачка дасть великий сольний концерт, який пройде під відкритим небом в атмосферному арт-просторі V`YAVA. 

Шоу відбудеться на підтримку дебютного альбому співачки “Народжена в серпні”, який вийде напередодні. Гості вечора першими почують нові пісні артистки, а також добре відомі треки у роковому звучанні та в супроводі музикантів, серед яких: «Там де ти», «Ти моя скеля», «Міраж»,«Говори», «Не забувай», «Волю в кулак» та інші. 

Режисеркою концерту стане іменита Катя Царик, на рахунку якої постановки музичних премій, телевізійних проектів та створення кліпів. Глядачів вечора чекає шоу, сповнене енергії, потужного живого звуку та пісень, що повертають віру у завтрашній день. 

Всього за рік сольної карʼєри Марта Липчей виросла до зрілої, безстрашної виконавиці, кожне творче висловлювання якої повне змісту. Її голос зазвучав в найскладніший період нашої країни, що пришвидшило дорослішання артистки як на сцені, так і в реальному житті. Допомога війську, виступи на фронті та активна соціальна позиція відзеркалюються у кожній пісні альбому “Народжена в серпні”, а її творча та особистісна еволюція відчувається крізь рядки. 

Приходь насолодитися першим сольним шоу молодої української рок-зірки Марти Липчей та її шаленою енергією, що лікує від безсилля.

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Марта Липчей в Україні?

Марта Липчей виступає 24 травня, 19:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Марта Липчей в Україні?

Квиток на концерт Марта Липчей Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 500 грн.

📍 Де пройде концерт Марта Липчей?

Місце концерту - пр. Академіка Глушкова, 1

“Народжена в серпні”: 24 травня Марта Липчей з першим великим сольним шоу! || 24 травня 2024 || пр. Академіка Глушкова, 1
24 травня 19:00
500 грн.