Билеты Етно – світ «Країна Мрій». 7-9 липня Олег Скрипка, Христина Соловій, PATSYKI Z FRANEKA

Етно – світ «Країна Мрій». 7-9 липня Олег Скрипка, Христина Соловій, PATSYKI Z FRANEKA || з 07.07.2023 по 09.07.2023 || пр. Академіка Глушкова, 1

07 липня 16:00 - 09 липня 22:00
Київ · UYAVA на ВДНГ
350 грн.
Жанр : Ukrainian folk pop

Довгоочікуваний міжнародний, етно-світ від Олега Скрипки  «Країна Мрій» — повертається

З 7 по 9 липня, на самі купальські свята, на зелених теренах Києва на території магічного арт-простору UYAVA зберуться коштовні музичні скарби нашої країни та іноземні митці та занурять нас в етнічні нетрі давнини та сучасності.

Найцікавіша низка етно-митців, зібрана з перлин української та іноземної культурної спадщини торкнеться струн вашої душі, бо Олег Скрипка, НАОНІ, Христина Соловій, PATSYKI Z FRANEKA та багато інших творців вже готові заряджати вас магією фолк - вайбу. А саме:

— 7 липня — 
16:00-22:00
PATSYKI Z FRANEKA 
DJ Oleg Skripka 
Heavenphetamine (Японія) 
Kyiv Orchestra 
Гуляй Город «GG»


— 8 липня — 
12:00-22:00
ХРИСТИНА СОЛОВІЙ
The Вйо 
CH.SH BAND (Чумацький шлях)
Mnishek 


— 9 липня — 
12:00-22:00
Олег Скрипка і НАОНІ 
ГУРТ ВВ 
Drum & Tuba
The Doox
DJ NATURA

 

Звісно, наша справа є доброчинною. І партнером благодійного івенту стане організація SUPPORT AZOV, що допомагає 3ОШБ виконувати бойові завдання та гнати ворога подалі від наших земель і душ.

Відчути всю красу та магію Купальського Свята ви зможете занурившись в етно-світ «Країна Мрій», бо це — неймовірна подорож у світ таємних звуків і мелодій, сучасної і давньої  музики, ремесел і звичаїв, і все це — просто неба на території арт-простору UYAVA, що розкинувся в тіні магічного Саду Бажань. 

Країна мрій запропонує вам найкращі музичні дійства та представить найліпших майстрів, що переносять традицію українського рукодільства з минулого до сьогодення та розшифровують український етно-код.

Крім занурення у драйв виступів найкращих етно-творців, ви зможете пройтися Алеєю Майстрів - справжнім традиційним Українським Ярмарком, також віддатися енергії української давньої хореографії з допомогою майстрів Школи Народних Танців, а на самих маленьких поціновувачів традиції чекає суперовий Дитячий Майданчик.

Увага! На території арт-простору є 2 бомбосховища задля безпеки наших гостей. Тож ніщо не завадить нам віддати шану культурі та відчути дух Купальського Свята. Запрошуємо вас, в магічний Сад Бажань у етносвіт «Країна Мрій».

Захід проводиться за підтримки Support Azov, частина прибутку йде на допомогу нашим захисникам.

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Олег Скрипка в Україні?

Олег Скрипка виступає 07 липня, 16:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Олега Скрипки в Україні?

Квиток на концерт Олега Скрипки Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 350 грн.

📍 Де пройде концерт Олега Скрипки?

Місце концерту - пр. Академіка Глушкова, 1

Етно – світ «Країна Мрій». 7-9 липня Олег Скрипка, Христина Соловій, PATSYKI Z FRANEKA || з 07.07.2023 по 09.07.2023 || пр. Академіка Глушкова, 1
07 липня 16:00 - 09 липня 22:00
Київ·UYAVA на ВДНГ
350 грн.