Билеты Творчий вечір Тимура Шаова

Творчий вечір Тимура Шаова || 23 лютого 2019 || Будинок офіцерів

23 лютого 19:00
Київ · Будинок офіцерів
200 - 600 грн.

Багато років я займаюся організацією концертів і фестивалів авторської пісні в Україні. Серед великих і знаменитих авторів першого «призову», які були в Києві з моєю допомогою Булат Окуджава, Сергій Нікітін, Юлій Кім, Олександр Розенбаум, Юрій Кукін, поети Євген Євтушенко, Андрій Вознесенський, Ігор Губерман, Наум Коржавин і багато інших чудових творчих особистостей і прекрасні друзі.

Всім їм за 60 років, а деяких вже немає з нами. А що ж далі? Хто зараз в авторській пісні цікавий, харизматичний і відповідає нашому часу? Таких небагато. Один з найбільш талановитих, позитивних і улюблених глядачами - Тимур Шаов. Я був просто покірний цими гострими, яскравими, цікавими, філософськими піснями Тимура. У 2001 році відбувся його дебютний концерт в Києві. Після цього кількість любителів його творчості значно зросла, а приїзди до Києва стали майже щорічними. - Тимур Шаов

Кожен концерт Тимура Шаова - свято! Ні, це не те свято, де гості в кінці вечора не пам'ятають з чого все почалося; де збираються малознайомі, не завжди приємні люди тому, що так треба; на який ходять поодинці тому, що перед дітьми соромно, але дуже весело.

Майбутній концерт Шаова - це сімейний і дружній свято однодумців, класної музики і гострих, як тепер кажуть «прикольних», віршів. Все це подається автором у незрівнянною манерою виконання і коментування своїх пісень, а родзинкою є чудові музиканти Михайло Маховіч (мандоліна) і Микола Григор'єв (гітара), і музичні аранжування!

Всі ми трохи в негативному стані, на нервах, але все ж - в очікуванні кращого майбутнього. Тому великим подарунком і щастям для нас буде можливість заспівати разом з Тимуром і його друзями - музикантами улюблені рядки: «Все буде шалений! ...», і отримати дозу, в хорошому сенсі цього слова, позитивних емоцій, драйву і релаксу!

Програма концерту називається «Один день дяді Жори», вона нібито придумана для нас сьогоднішніх. Відповідно так само називається і новий альбом, презентований на цьому концерті. Якщо артисти їдуть до нас, незважаючи ні на що - значить вони люблять нас, і ця любов - взаємна!

Продюсер концерту - Заслужений працівник культури України Семен Рубчинський.

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Тимур Шаов в Україні?

Тимур Шаов виступає 23 лютого, 19:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Тимура Шаова в Україні?

Квиток на концерт Тимура Шаова Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 200 - 600 грн.

📍 Де пройде концерт Тимура Шаова?

Місце концерту - Будинок офіцерів

Творчий вечір Тимура Шаова || 23 лютого 2019 || Будинок офіцерів
23 лютого 19:00
200 - 600 грн.