Билеты БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Вільні люди

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Вільні люди || 24 августа 2022 || НСК Олимпийский

24 августа 20:00
Киев · Национальный спортивный комплекс Олимпийский
550 - 1690 грн.
Жанр : Поп

«ВІЛЬНІ ЛЮДИ» БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

24 серпня 2022 року ми нарешті зустрінемося на концерті БEZ ОБМЕЖЕНЬ на НСК «Олімпійський», якого чекали 2 роки!
У зв'язку з пандемією, концерт на головній спортивній арені України довелося переносити двічі. Та попри все, гурт не збирається відмовлятись від своєї амбітної мрії  – дати фінальний концерт на НСК Олімпійський. Цей задум втілиться в реальність наступного року з новою програмою у символічний для Вільних Людей день - День Незалежності України.


 «Вільні люди» – новий альбом БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, на створення якого гурт надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, не зважаючи на несхожість, виявилось багато спільного - українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом «Вільні люди» - це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе. Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, події та почуття, про нашу незламність і незалежність – характер нації, що витримав випробування часом.

Всеукраїнський тур в підтримку нового альбому охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 року - у День Незалежності України.
Шанувальників БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, як завжди, чекає абсолютна свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний та драйвовий рок для вільних українців. Серця фанів будуть палати в котрий раз.
Познайомтесь з новим етапом творчості гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Приходьте на концерт, щоб дати волю почуттям!
Усі квитки, що були придбані на фінальні концерти у 2020-2021 роках – дійсні на нову дату!

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рокери, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. 
Кожен виступ гурту – це шалений потік енергії та емоцій, що заводить публіку з першого акорду і не відпускає до самого кінця.

У 2019 в рамках туру «Мільярди» гурт дав 175 аншлагових концертів, що дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни. Цей тур став легендарним. Шанувальники насолоджувались масштабною музичною програмою у супроводі яскравого шоу.
А під час пандемії, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ  відправились в унікальний тур Безпечних Автомобільних Концертів всією Україною. Хлопці стали  першими, хто ризикнув спробувати абсолютно інший формат живих виступів, де шанувальники знаходились у власних авто,  а замість оплесків  були фари та сигнали автомобілів.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube.

Слухайте новий альбом «Вільні Люди» в улюблених стрімінгових сервісах!

Фото/Видео

Исполнители

Часто задаваемые вопросы
📆 Когда выступает Беz обмежень в Украине?

Беz обмежень выступает 24 августа, 20:00 в Киеве. Билеты Вы можете приобрести здесь

🔥 Сколько стоит билет на выступление Беz обмежень в Украине?

Билет на концерт Беz обмежень Вы можете приобрести на ТикетсБокс в ценовом диапазоне 550 - 1690 грн.

📍 Где пройдет концерт Беz обмежень?

Место концерта - НСК Олимпийский

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Вільні люди || 24 августа 2022 || НСК Олимпийский
24 августа 20:00
550 - 1690 грн.

Похожие мероприятия